פלייאוף העלייה: ניצחון חוץ לקרית אתא בגלבוע
פלייאוף העלייה: ניצחון חוץ לקרית אתא בגלבוע ניצחון חוץ חשוב. גינת מול דותן | צילום: באדיבות איגוד הכדורסל
תומר גינת ודאליס ג'וינר הוליכו קאמבק ו-0:1 בסדרת הגמר. המשחק השני ביום ג'

אליצור קרית אתא ניצחה 66:69 אצל הפועל גלבוע/גליל במשחק הפתיחה של סדרת גמר הפלייאוף בליגה הלאומית ונטלה את יתרון הביתיות. המשחק הבא בסדרה יתקיים ביום שלישי בקרית אתא, שתוכל לעשות עוד צעד לעבר חזרה לליגת העל.

 


הקבוצה מגן נר הוליכה לאורך רוב המשחק ולמחצית ירדה ביתרון  27:40, אבל הקבוצה של יוסי בונן לא הרימה ידיים, דאליס ג'וינר קלע מכל מקום ברבע השלישי והוריד את היתרון ל-48:54 בלבד בסוף הרבע השלישי.


ג'וינר המשיך ללהוט גם ברבע האחרון, וקליעות עונשין מוצלחות שלו בסיום הבטיחו את ניצחון החוץ היוקרתי. סך הכל הוא קלע 25 נקודות והוריד 14 כדורים חוזרים, והוא נעזר בתומר גינת שקלע 15 וקלט 13 ריבאונדים. דימיטריוס טריודוול קלע 18 נקודות שלא הספיקו לאלופה משנת 2010, וג'ייסון סיגרס הוסיף 14.

 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ