גלבוע ניצחה אצל קרית אתא והחזירה את הביתיות
דותן. הצליח להחזיר את הביתיות |
גמר לאומית: אלופת 2010 גברה בהארכה בזכות הופעת שיא של סיגרס (25 נקודות)

מי תזכה בכרטיס האחרון לליגת העל? אחרי שאליצור קרית אתא ניצחה במשחק הראשון בסדרת הגמר אצל גלבוע/גליל ונטלה ממנה את יתרון הביתיות, אלופת 2010 ניצחה בהארכה בחוץ במשחק מספר 2, השוותה את התוצאה ל-1:1 והחזירה לעצמה את הביתיות. המשחק השלישי בסדרה יתקיים ביום שישי בגן נר.


המשחק עצמו היה צמוד והיתרון עבר מצד לצד, עד שקרית אתא הצליחה לפתוח פער דו ספרתי ברבע האחרון ונראה היה שהיא בדרך לעלות ל-0:2 ולהתקרב מאוד לעלייה.

 


אלא שאז גיא דותן נכנס לעניינים, הוביל ריצת 0:10 והצליחו לגרור את המשחק להארכה אחרי 78:78 בתום ארבעת הרבעים. בהארכה עצמה גלבוע לא נתנה לניצחון לחמוק לה בין הידיים, ובזכות שתי החטאות עונשין קריטיות של תומר גינת הצליחה להבטיח לעצמה את הניצחון.


קלעו לקרית אתא: גינת 17, מילס 14, ג’וינר 13, לואיס 12, חלמיש 10, פארין 10, ליפשיץ 8. לגלבוע/גליל: סיגרס 25, פיטשון 20, שוכמן 11, טרידוול 10, דותן 9, הובר 9, וול 2.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ