בלאט, שארפ ולאומי בסגל נבחרת העתודה
בלאט, שארפ ולאומי בסגל נבחרת העתודה מסיימים להתכונן ויוצאים לפינלנד | צילום: איגוד הכדורסל
דן שמיר פרסם את הסגל המלא שימריא לאליפות אירופה בפינלנד

מאמן נבחרת העתודה דן שמיר ועוזריו עופר רון ומודי מאור, קבעו את סגל 12 השחקנים שיצאו ביום חמישי לאליפות אירופה בהלסינקי, בירת פינלנד, ובין השמות ניתן למצוא את תמיר בלאט, די.ג'יי שארפ ואור לאומי.


לנבחרת העתודה מצפה משימה לא קלה. בבית המוקדם היא תפגוש בשבת בשעה 18:30 את פינלנד המארחת, ביום ראשון בשעה 16:15 את צרפת וביום שלישי בשעה 20:45 את ספרד.


כל הנבחרות יעלו לשלב השני וישחקו בהצלבה נגד הנבחרות בבית ד' שכולל את טורקיה, ליטא, גרמניה והונגריה. מנצחות המשחק הזה יעלו לרבע הגמר והמפסידות ירדו למשחקי דירוג 9-16 במטרה להישאר בדרג א', ממנו ירדו 3 האחרונות.


הסגל: תמיר בלאט, רועי הובר, תומר שוקרון, טל אבירם, דניאל דנינו, דניאל קופרברג, אור לאומי, נתנאל ארצי, סול לשם, די ג'י שארפ, צוף בן משה ועידו פליישר שבתום האליפות יחזור לנבחרת הנוער וישתתף גם איתה באליפות אירופה שתחל ב-30 בחודש בסמסום טורקיה.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • הפועל רעננה
    1
    מ.ס. אשדוד
    0
    Live
  • הפועל חיפה
    0
    בית''ר ירושלים
    1
    Live
  • אברטון
    1
    ניוקאסל
    0
    Live
  • גנואה
    3
    הלאס ורונה
    1
    Live
  • אתלטיק בילבאו
    1
    לבאנטה
    3
    Live
  • מכבי נתניה
    1
    הפועל באר שבע
    5
    Live
  • ארסנל
    4
    ווסטהאם
    1
    Live
  • סטוק
    1
    ברנלי
    1
    Live
  • מנצ'סטר סיטי
    5
    סוונזי
    0
    Live
  • צ'לסי
    2
    סאות'המפטון
    0
    Live
  • ניס
    1
    מונפלייה
    0
    Live
  • סט. אטיין
    2
    טרואה
    1
    Live
  • בורדו
    0
    פ.ס.ז'.
    1
    Live
  • אאוגסבורג
    2
    מיינץ
    0
    Live
  • קלן
    2
    שאלקה
    2
    Live
  • קליארי
    0
    בולוניה
    0
    Live
  • אודינזה
    1
    קרוטונה
    2
    Live
  • קייבו
    1
    אינטר
    2
    Live
  • לאציו
    4
    סמפדוריה
    0
    Live
  • אטאלנטה
    2
    טורינו
    1
    Live
  • יובנטוס
    0
    נאפולי
    1
    Live
  • ג'ירונה
    0
    אספניול
    2
    Live
  • מלאגה
    2
    ריאל סוסיאדד
    0
    Live
  • לאס פלמאס
    0
    אלאבס
    4
    Live
  • אתלטיקו מדריד
    0
    בטיס
    0
    Live
  • עירוני קרית שמונה
    2
    בני סכנין
    0
    Live
  • מכבי פתח תקווה
    0
    מכבי חיפה
    1
    Live
  • הפועל אשקלון
    0
    הפועל עכו
    2
    Live
  • מכבי תל אביב
    2
    בני יהודה תל אביב
    0
    Live
  • ווסט ברום
    2
    ליברפול
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ