"יש שחקנים איכותיים. נעשה המיטב באליפות"

"יש שחקנים איכותיים. נעשה המיטב באליפות"
איגוד הכדורסל חנך את הלוגו לקראת אליפות אירופה. פיני גרשון: "נקווה לעבור סיבוב"

בטקס שהתקיים היום (רביעי) במקביל בארבע הערים שיארחו את יורובאסקט 2017, בדיוק בעוד שנה, קלוז’ ברומניה, הלסינקי בפינלנד, איסטנבול בטורקיה ובתל אבי, נחנך לוגו האליפות. את הפסל חנכו עמירם הלוי יו”ר איגוד הכדורסל, פיני גרשון המנהל המקצועי, אלון סולר חבר המועצה ויו”ר ועדת הספורט העירונית, ירון קליין מנכ”ל אתרים ונציגים נוספים של היכלי הספורט, עיריית ת”א ואיגוד הכדורסל.


"יש לנו תמיד נבחרת טובה", אמר גרשון בטקס. "אנחנו ענף הספורט היחיד שמופיע בטורניר גמר אליפות אירופה לאורך שנים. המיקום שלנו באירופה פחות או יותר לא משתנה, בין 8 ל-12. זה לא קל, אבל יש שחקנים איכותיים. זה חלון הראווה של הכדורסל הישראלי והם יודעים את זה. הם רוצים לעשות את המקסימום כדי שאליפות אירופה תעבור בהצלחה לא רק מבחינת הארגון אלא גם מבחינה מקצועית".


"זה פעם ראשונה שיש במדינת ישראל אליפות אירופה", הוסיף המנהל המקצועי, "בלי כל האנשים מסביב - עיריית תל אביב, המדינה, איגוד הכדורסל - זה לא היה מתאפשר אבל הנה אנחנו פה. אני רק יכול לאחל לכל מי שיבוא לפה ליהנות משבוע משחקים טוב, לאחל לנבחרת בהצלחה, שנעבור לסיבוב השני ואז זה יהיה ממש אידיאלי".
טקס חניכת הלוגו של אליפות אירופה (איגוד הכדורסל)


על ארגון האליפות: "יש חברה חיצונית שעוסקת בכך. הם עשו פיינל פור יורוליג, ראו את אליפויות אירופה האחרונות ואני מקווה שהאירוע יעבור עם אפס טעויות". 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בלגיה
  5
  טוניסיה
  2
  Live
 • דרום קוריאה
  1
  מקסיקו
  2
  Live
 • גרמניה
  2
  שבדיה
  1
  Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ