במקום אחר שוינפלד יהיה מלך

במקום אחר שוינפלד יהיה מלך
רק בינואר הוא הגיע להפועל ת"א, אך מובן מאליו מדוע החלוץ מחפש לברוח

אם אני אוהד הפועל ת"א, אני מרגיש כמו אחד שרכש דירת פאר מענבל אור. התוכניות מדהימות (אצטדיון חדש עם תאי צפייה בתכנון), המיקום פנטסטי (סינים, סינים), רק יש לי שאלה אחת לפני שממשיכים - היכן אני אגור בינתיים?


מצד אחד מקבל אותו אוהד הבטחות עתידיות סטייל באיירן מינכן, ובמציאות יש לו שכונת עוני שמכילה פחונים עם נזילה קבועה מהגג. ארון שוינפלד מעוניין לעזוב והמשכורות שוב מתעכבות. מה אעשה עם סיסמאות לעתיד ורוד יותר, אוריגאמי? לא, באמת, עד שיש שוינפלד אחד, יהלום שזקוק לליטוש ואהבה, גם הוא רוצה ללכת. אם הוא עוזב, אין אפילו ניצוץ בקצה המנהרה. שממה. מדבר.


אבל שוינפלד לא ילד קטן, הוא מבין עם מי יש לו עסק. לא סתם כשאלישע לוי בחר את הסגל שלו למשחק החוץ מול אלבניה, הוא אפילו לא חשב על שחקן אחד מהמועדון התל אביבי. אין שם כרגע מי שראוי להציג אפילו מועמדות. שחקני הרכב בנבחרת הלאומית כמו ביברס נאתכו, ערן זהבי, או בן שהר, שחייבים הרבה למתחם וולפסון, לא רואים אפילו אופציה של חזרה. למה בדיוק הם יחזרו? אז לא פלא שאחד כמו שוינפלד - חלוץ אמיתי - יודע שבמקום כזה אין עתיד. עם הבלגן הניהולי והסגל הדליל הוא לא יגיע רחוק. אם הוא רוצה אתגר תארים אמיתי או להיות שחקן נבחרת קבוע - זה בטוח לא שם.בהפועל ת"א בטוח שלא יהיו לו אתגרים (אריאל שלום)


וזה לא הכל. שוינפלד מבין שבהפועל ת"א הנוכחית התיק ייפול עליו. הוא תמיד יהיה תחת אור הזרקורים. תמיד יספרו לו נגיעות בכדור ובעיטות לשער, יחברו דקה ועוד דקה עד שיגיעו למספר הדקות שבהן הוא לא כבש. ימררו לו את החיים, כי אם לא הוא אז מי? מנגה, ניקוליץ'? אתם יודעים לבד את התשובה.


שימו את שוינפלד במקום קיארטנסון במכבי ת"א או במרכז ההתקפה של הפועל ב"ש, כשמליקסון ובוזגלו מספקים לו את הכדורים – ויש מצב גדול שהוא יסיים את העונה כמלך השערים. בהפועל ת"א הוא ימשיך לראות את חן עזרא דוהר לכיוון השקיעה כשהוא שוכח לשחרר כדור, ואת בן רייכרט מתעסק עם קטנות מתחת לחגורה, במקום לחפש אותו. הוא יצטרך לרדת אל קו האמצע, לקושש זרדים יבשים, ובדרך למדורה יכתרו אותו ארבעה.


אוי שוינפלד, שוינפלד. כשעזב את מכבי נתניה סיפרו לו שזה לטובת מועדון גדול. הוא בטח לא חשב שיצטרך לסחוב מועדון שלם על גבו. איפה השוויון בנטל? היכן החברים שייכנסו מתחת לאלונקה עבורו? אז לא פלא שפרצה קטנה בחוזה גרמה לחלוץ המבטיח למצמץ פעמיים. גם הוא רוצה לידו שחקנים טובים, מנהלים רציניים ומועדון עם אופק כלכלי ומקצועי. נשבר לו מהבטחות גדולות ומחאפרים חובבנים.נשבר לו. שוינפלד בפוזה מוכרת העונה (עדי אבישי)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ