לא רק עם ליטא. בשעה זו: הגרלת אליפות אירופה
לא רק עם ליטא. בשעה זו: הגרלת אליפות אירופה כספי. הערב נדע את זהות היריבות | צילום: AFP
אדלשטיין יזכה ליריבות נוחות בשלב הבתים? ישראל בקבוצת הדירוג ה-3
הערב זה קורה. הגרלת הבתים באליפות אירופה תצא לדרך וארבע המדינות שיצטרפו לישראל וליטא בבית המוקדם יקבעו בשעה 17:00 בהגרלה שתיערך באיסטנבול, טורקיה.
 
את הכדורים לארבעת הבתים יוציאו כוכבי עבר גדולים מארבע המדינות המארחות: מיקי ברקוביץ' הישראלי, האנו מוטולו הפיני, גיורגי מיורסן הרומני ומירסאד טורצ'אן הטורקי. ראשי ארבע ההתאחדויות, ובהם עמירם הלוי, יוזמנו לבמה לברך את הנוכחים. 
 
 
בחלק הראשון של ההגרלה יוצבו המדינות המארחות ואיתן השותפות שלהן. ישראל תהיה בבית 1 או 2 יחד עם ליטא, ובבתים האחרים פינלנד עם איסלנד, רומניה עם הונגריה וטורקיה עם רוסיה. לאחר מכן תיערך ההגרלה לפי קבוצות האיכות.
 
ההגרלה הערב באיסטנבול
 
הבית שישוחק בישראל הוא היחיד שכבר ידוע מתי ייפתח. המשחקים יחלו ב־31 באוגוסט 2017 (חמישי), ולבקשת האיגוד לא ייערכו משחקים ביום שישי כדי שנבחרת ישראל לא תיאלץ לשחק בשעה מוקדמת או במהלך השבת. יום המשחקים השני יהיה בשבת, וישראל תשחק רק בצאתה. יום המשחקים השלישי ייערך ביום ראשון, ולאחריו יקבלו הנבחרות יום מנוחה, ובהמשך השבוע יתקיימו שני משחקים נוספים.
 
נבחרת ישראל תשחק מדי ערב במשחק האחרון והמרכזי, ולפי סיכום עם הליטאים הם ישחקו במשחק השני. ארבע הראשונות מהבית יעלו לשמינית הגמר, שעם כל משחקי ההכרעה האחרים יתקיימו באיסטנבול.
 
קבוצות הדירוג
1. ספרד, ליטא, צרפת, סרביה
2. איטליה, יוון, צ’כיה, לטביה
3. ישראל, קרואטיה, טורקיה, פינלנד
4. רוסיה, סלובניה, גאורגיה, הונגריה
5. גרמניה, בלגיה מונטנגרו, פולין
6. איסלנד, רומניה, בריטניה, אוקראינה

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ