מחמם את הלב: ג'ורנו יטוס עם נבחרת הנוער

ג'ורנו. בבלגיה הוא נבחר למצטיין הטורניר |
מי שהיה חלק בלתי נפרד עד שחלה בסרטן, יצטרף לחבריו באליפות בטורקיה
ביום שישי הבא תפתח בעיר סמסום בטורקיה אליפות אירופה לנוער, ואיגוד הכדורסל החליט להפתיע ולרגש עם צירופו של קורן ג'ורנו לנסיעה.
 
מדובר באליפות שהייתה אמורה להתקיים בקיץ האחרון אבל נדחתה בעקבות לחץ של מספר מדינות והמצב בטורקיה באותה תקופה, ונבחרת הנוער של ישראל תשחק בבית קשה במיוחד עם בוסניה, ליטא ולטביה כאשר שתי הראשונות מכל בית יעלו לרבע הגמר ושתי האחרונות ילחמו נגד הירידה לדרג ב'.
 
 
ג'ורנו, שהיה חלק בלתי נפרד מנבחרת זו עד שהתגלתה אצלו מחלת הסרטן והוא נאלץ להפסיק לשחק ולהתמקד בהחלמה ושיקום, נחשב לאחד השחקנים המוכשרים לגילו ולזכותו חלק חשוב בהצלחה של נבחרת הקדטים שעלתב לדרג א' ב-2014, כשהוא מסיים את האליפות עם ממוצעים של 8.3 נקודות, 3.3 כדורים חוזרים ו-3 אסיסטים.
 
בשנה לאחר מכן שוב עלה לדרג א', הפעם עם נבחרת הנוער, שוב חחת שרון אברהמי, שגם היא סיימה במקום השני באליפות אירופה דרג ב' באוסטריה. רק בדצמבר בשנה שעברה יצא עם הנבחרת עד גיל 19 לטורניר בבלגיה ונבחר לשחקן המצטיין של הטורניר. זמן קצר לאחר הטורניר התגלתה אצל ג'ורנו מחלת הסרטן. הוא עבר ניתוח וטיפולים כשלאורח כל התקופה היו אנשי האיגוד ואנשי כדורסל רבים אחרים בקשר רצוף איתו ועם משפחתו ורבים ביקרו אותו בבית החולים במהלך האישפוזים.
 
ג'ורנו שהחלים מהמחלה, נמצא כעת בהליך של שיקום. הוא עושה טיפולים הידרוטרפיים בבריכה בכפר יחזקאל ומדי יום זורק לסל באולמה של הפועל עפולה שמאפשרת לו פעילות ככל שיחפוץ.
 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • ברזיל
  2
  קוסטה ריקה
  0
  Live
 • ניגריה
  2
  איסלנד
  0
  Live
 • סרביה
  1
  שווייץ
  2
  Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ