המחמאות למכבי חיפה היו מוקדמות

המחמאות למכבי חיפה היו מוקדמות
הירוקים דיברו על אליפות, אבל גם סגנות הפכה למילה גסה. לוי מסכם
1 מה יהיה מכבי חיפה? לא רוצים או לא יכולים? אחרי שמיצבה את עצמה כקבוצת צמרת, עם ניצחונות גדולים על הפועל באר שבע ומכבי תל אביב, הירוקים מלכלכים בענק עם תיקו נגד רעננה ובסך הכל שתי נקודות משלושת המשחקים האחרונים. 
 
אף אחד לא מצפה שהם ייקחו את האליפות מבאר שבע, אבל כמו שמכבי ת"א נראית, סגנות זו לא מילה גסה. חוסר יציבות, הרבה דקות שרעננה היתה הטובה במגרש, יש מספיק סיבות להרהר האם המחמאות לחבורתו של רנה מולנסטיין לא היו מוקדמות מדי?  
 
 
2 נראה שבין הקהל של הפועל תל אביב לקבוצת הכדורגל באדום, רצים שני קווים מקבילים, שלא עומדים להיפגש בקרוב. אלה אירופה ואילו היא יותר בגוון שחור. קטסטרופה. צריך להוריד את הכובע בפני האלפים שמילאו את אצטדיון המושבה, בימים שבהם לא ברור מה העתיד מסתיר. זה לא מובן מאליו מבחינת אוהד להרוס שבת של שמש חורפית, בשביל קבוצה מפוררת. לעמוד ולשיר במשך תשעים דקות בתקווה שהנס יתחולל.
 
כן, מה בדיוק עושים עם הפועל הזו? עוד משחק אפור, עוד תיקו, הנקודות עומדות לרדת, לאן הספינה שטה, יש בכלל יבשה באופק? הפועל מזכירה כעת הומלס שעומד מחוץ לחנות למוצרי אלקטרוניקה, בוהה במסך שמשדר את משחקי באר שבע וממלמל 'פעם גם אני הייתי כזה'.
 

באים גם כשקשה. אוהדי הפועל ת"א (דני מרון)
 
פעם. עכשיו אין קשר לאליטה האירופית או לגוון יוקרתי של צמרת. עד שאברהם פאס העלה את סכנין ליתרון, בשער מדהים, היה נדמה שמטרת המשחק היא לא להבקיע שערים, אלא יותר לשחק לרוחב. 
 
אני לא יכול להאשים את השחקנים, או את גיא לוזון. לכו תתאבדו על הדשא כשהאדמה מתחת רועדת. הרי כמעט בטוח שבמצב הנוכחי חלק מגשש כבר לגבי התחנה הבאה בקריירה, יודע שבקרוב יגיע המבול וכדאי להיות במקום יותר בטוח. אבל זו הפועל, קבוצה שכל חייה הן עליות וירידות. אחת שלקחה אליפויות ולמחרת שחקניה שברו עציצים בבית ברנר, כשלא קיבלו משכורת. אחרי הנפילה, בדרך כלל באה שם העלייה. רק מתי, איך ומה יהיה שמו של המשיח החדש? תשובות חלקיות אצל המפרק. 
 

אבוקסיס. בשירות הפועל ת"א (דני מרון)
 
3 פייר, דווקא סכנין איכזבה. היא באה למשחק מול קבוצה אבודה ושיחקה נסוג ופחדני, בקושי ביקשה לעבור את קו האמצע. הלו, זו היריבה בתחתית, תני מכות, גאלי אותה מייסוריה. לא נורא, כשבהפועל תא" ישאלו את אבוקסיס 'מה עשית בשביל אגודה?', הוא תמיד יוכל לומר שכבר תרם במשרד. 
 
4 אם היו מודדים, בתוספת הזמן, את לחץ הדם של יובל נעים, מאמן אשקלון, הוא כנראה היה נשלח באותו רגע לאשפוז בבית החולים ברזילי. לזכותו יאמר שכבר אחרי התיקו המפתיע נגד מכבי ת"א, אמר שכעת תור הניצחונות להגיע ועמד במילה, גם במחיר של בריאות. בני יהודה נמצאת כעת מאחור, בקרוב כנראה גם הפועל ת"א תהיה שם, אפשר להתחיל לפנטז על הישארות סנסציונית.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ