הפסד שלישי לנבחרת הנוער, 94:88 לליטא
הפסד שלישי לנבחרת הנוער, 94:88 לליטא יובל זוסמן. הקלע המוביל | צילום: באדיבות פיב"א
גוט ושחקניו איבדו יתרון דו ספרתי ונכנעו בהארכה. סרביה היריבה הבאה
נבחרת הנוער של ישראל ספגה הפסד שלישי בבית ג' של אליפות אירופה עד גיל 18 המתקיימת בטורקיה ותמשיך למשחקי הדירוג 9-16. הנבחרת של דני גוט נכנעה 94:88 לליטא לאחר הארכה וסיימה את הבית עם שלושה הפסדים. 
 
רבע שלישי נהדר של 14:26, בסיומו הובילה ישראל 48:62, העמיד את הנבחרת בעמדת ניצחון, אבל אז הגיע הרבע הרביעי. הליטאים פתחו אותו עם ריצת 5:19 וקבעו שוויון. 32 שניות לסיום עוד הובילה ישראל 72:76, אבל הליטאים כפו הארכה והשיגו בה ניצחון. 
 
 
יובל זוסמן הוביל את ישראל עם 17 נקודות ו-17 ריבאונדים, יונתן רבינוביץ' וטום ספיר קלעו 15 כל אחד. 
 
רבינוביץ' בלט, אך זה לא הספיק לנוער (באדיבות פיב"א)
 
היריבה הבאה של ישראל במשחקי הדירוג תהיה סרביה, שסיימה שלישית בבית ד'. המשחק ייערך ביום שלישי ב-18:30 שעון ישראל. שלוש האחרונות באליפות ינשרו לדרג ב'. 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • ווסטהאם
    0
    ברייטון
    3
    Live
  • סט. אטיין
    0
    מונפלייה
    1
    Live
  • שאלקה
    2
    מיינץ
    0
    Live
  • אסטנה
    4
    מכבי תל אביב
    0
    Live
  • FC Lugano
    3
    ויקטוריה פלזן
    2
    Live
  • הפועל באר שבע
    1
    סטיאווה בוקרשט
    2
    Live
  • באטה בוריסוב
    1
    קלן
    0
    Live
  • הכוכב האדום
    0
    ארסנל
    1
    Live
  • טורקו קוניאספור
    0
    זלצבורג
    2
    Live
  • מרסיי
    2
    גימראיש
    1
    Live
  • Östersunds FK
    2
    אתלטיק בילבאו
    2
    Live
  • זאריה
    2
    הרטה ברלין
    1
    Live
  • ניס
    1
    לאציו
    3
    Live
  • זולטה וארחם
    1
    ויטסה
    1
    Live
  • זניט סנט. פטרסבורג
    3
    רוזנבורג
    1
    Live
  • וורדר
    0
    ריאל סוסיאדד
    6
    Live
  • ויאריאל
    2
    סלביה פראג
    2
    Live
  • ס. קורצ'ה
    0
    פרטיזן
    0
    Live
  • דינמו קייב
    2
    יאנג בויז
    2
    Live
  • בראגה
    0
    לודוגורץ
    2
    Live
  • הופנהיים
    3
    אינסטנבול בויוקשיר
    1
    Live
  • מילאן
    0
    א.א.ק
    0
    Live
  • אוסטריה וינה
    1
    ריג'קה
    3
    Live
  • אברטון
    1
    ליון
    2
    Live
  • אטאלנטה
    3
    אפולון
    1
    Live
  • שריף
    1
    לוקומוטיב מוסקבה
    1
    Live
  • FC Fastav Zlín
    1
    קופנהגן
    1
    Live
  • קרבאך
    0
    אתלטיקו מדריד
    0
    Live
  • צסק״א מוסקבה
    0
    באזל
    2
    Live
  • בנפיקה
    0
    מנצ'סטר יונייטד
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ