בחיפה זה כבר לא יקרה: מולנסטיין ימשיך לחפש הצלחה כמאמן ראשי

בחיפה זה כבר לא יקרה: מולנסטיין ימשיך לחפש הצלחה כמאמן ראשי
ההולנדי אולי מאוד חביב, אבל מקצועית הוא נכשל במועדון הירוק. מאז עזב את סר אלכס הוא מתקשה. כרגע הוא מחכה להחלטה, אבל המסקנה מתבקשת

רנה מולנסטיין בהמתנה. קצת קשה להפריד את האישיות מהמקצועיות, אבל חובה לעשות כן. האיש נחמד בצורה קיצונית, הרבה מעבר לכל מאמן ישראלי. אנשי ההנהלה, ובעיקר אנשי המנהלה במכבי חיפה, מחבבים מאד את מולנסטיין, נהנים לשמוע את סיפוריו מימי אולד טראפורד ומרגישים נוח מאד ליד דמות לא מאיימת.


אבל יש גם צד שני למולנסטיין - הצד החשוב באמת. אחרי 22 מחזורים אפשר לומר שזה פשוט לא האיש שיכול להוביל את מכבי חיפה להצלחות. נכון שיש לו את אותה כמות הפסדים שהייתה לרוני לוי בשלב הזה בעונה שעברה, אבל מהגביע הוא כבר עף, ומכבי חיפה שלו נראית כמו קבוצה חסרת אונים וחסרת פתרונות בכל התקפה כמעט.


לירוקים הייתה שלשום שליטה מלאה בכדור באצטדיון סמי עופר. 77% זה נתון ששמור לברצלונה בספרד ובאיירן מינכן בגרמניה. נתון של קבוצה חזקה. אבל בפועל, כמה פעמים אתם זוכרים את פלטהאוזן של הפועל חיפה מזנק באמת כדי להציל את קבוצתו? מכבי חיפה שיחקה הרבה לרוחב, שחקניה הקפיצו הרבה כדורים אל תוך ה-16 של האדומים, וחוץ משתי נגיחות של עזמי וקהת, ועוד מתנה שקיבל דמארי מבן בסט, היא לא באמת סיכנה את היריבה שלה.


לא רק הירוקים נראו חסרי אונים שלשום, אלא גם המאמן שלהם. אתמול הוא כבר שחרר הצהרות שמטילות אחריות גם על שחקניו - הצהרות שמשדרות לחץ. הוא בלחץ, כי גם הוא יודע שיעקב שחר, ממש בשעות אלה, בוחן את כל האופציות מסביב. ורק אם באמת לא יסתדר שום תרחיש מתוך אלו שרוקחים בסביבת הנשיא, רק אז מולנסטיין יקבל הארכת ויזת עבודה עד שבת.היו חסרי אונים. שחקני חיפה (ערן לוף)


שאלת השאלות היא האם מגיע להולנדי עוד אשראי. על פניו, נראה שהוא איבד את הנכס הכי חשוב של מאמן כדורגל - אמון השחקנים. על העובדה שהבינוניות חוגגת גם בצד השחקנים אין ויכוח, אבל בסוף, האחריות נופלת על הצד המקצועי. קרלסן אשם עוד יותר ממולנסטיין, כי הוא הביא את השחקנים שהפסידו בדרבי לפני יומיים, אבל את המנהל המקצועי אין צורך לפטר באמצע העונה. מי שבא במגע עם השחקנים הוא הקורבן המידי


אז אחרי יותר מחצי שנה של היכרות, רנה מולנסטיין ממתין. אריק בנאדו, גיא לוזון, אפילו אברם גרנט - כולם שמות שעולים לאוויר בחדר הישיבות ברחוב המסגר פינת יצחק שדה. מולנסטיין הנחמד כל כך יקווה לצ'אנס אחרון, אבל לא בטוח שזה באמת מגיע לו. מכבי חיפה אמורה להיראות אחרת לגמרי. הבעיה שלה היא שלא ברור לאף אחד מה הבעיה שלה. העסק פשוט לא עובד.


מולנסטיין לא הצליח כמאמן מאז עזב את חיקו החמים של סר אלכס. אולי זה עוד יקרה לו, מתישהו, במקום אחר. בחיפה, למרות הסבלנות מסביב, זה כבר לא יקרה .בדרך החוצה. מולנסטיין (ערן לוף)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ