משחקי הכנה קשים לישראל לפני היורו
משחקי הכנה קשים לישראל לפני היורו
פורסם לוח משחקי ההכנה. טורניר יוקרתי ייערך באוגוסט בתל אביב

איגוד הכדורסל פרסם היום (שני) את התוכניות של נבחרת ישראל לקראת יורובאסקט 2017 ולא מעט משחקי הכנה מסקרנים בתוכו.


הנבחרת של ארז אדלשטיין תתכנס ב-18 ביולי לאימונים ראשוניים ולאחר מכן תקיים ארבעה טורנירי הכנה. הנבחרת תפגוש את רומניה לשני מפגשים ולאחר מכן תשחק בטורניר עם רוסיה ופינלנד.


ב-17 באוגוסט עד ה-20 באוגוסט ייערך טורניר יוקרתי בישראל יחד עם טורקיה שמארחת כמו ישראל, בית ביורובאסקט הקרוב וסלובניה. הנבחרת של שחקן העבר אופוק סאריג'ה תגיע עם שחקנים כמו ארסן אילייסובה וסמיח ארדן בסגל שלה. בלסלובניה תמצאו את גוראן דראגיץ' ממיאמי וגם את לוקה דונצ'יץ', הכוכב העולה של ריאל מדריד.


לאחר מכן צפוי עוד מפגש מסקרן בטורניר בפולין של מרצ'ין גורטאט. בטורניר ישתתפו גם בריטניה והונגריה.



כספי, הוא יגיע לכאן כשחקן ניו אורלינס (אודי ציטיאט)


ישראל הוגרלה לבית יחד עם נבחרות איטליה, גרמניה, ליטא, גיאורגיה ואוקראינה כשהמשחקים ייערכו בתל אביב.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מלאדה בולסלאב
    2
    ס. קורצ'ה
    1
    Live
  • FK Olimpik Donetsk
    1
    פאוק
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    שקנדיה
    1
    Live
  • מכבי תל אביב
    1
    PAE Panionios GSS
    0
    Live
  • פ.ס.ו.
    0
    NK Osijek
    1
    Live
  • פ.צ. קרסנודאר
    2
    Lyngby BK
    1
    Live
  • שטורם גראץ
    1
    פנרבחצ'ה
    2
    Live
  • א.י.ק סולנה
    1
    בראגה
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    3
    סיון
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    2
    מינסק
    0
    Live
  • Östersunds FK
    1
    פולה
    0
    Live
  • אוטרכט
    0
    פוזנן
    0
    Live
  • FC Dinamo 1948 Bucureşti
    1
    אתלטיק בילבאו
    1
    Live
  • א. גיורגיו
    0
    אולכסנדריה
    0
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    0
    מאריטימו
    0
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    0
    זניט סנט. פטרסבורג
    2
    Live
  • MZKS Arka Gdynia
    3
    מיידטלנד
    2
    Live
  • CS Universitatea Craiova
    0
    מילאן
    1
    Live
  • ברונדבי
    0
    היידוק
    0
    Live
  • פנאתינייקוס
    1
    גאבאלה
    0
    Live
  • בורדו
    2
    וידיאוטון
    1
    Live
  • גנט
    1
    ריינדורף
    1
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    ספרטה פראג
    0
    Live
  • דינמו זאגרב
    2
    אוד
    1
    Live
  • מרסיי
    4
    אוסטנד
    2
    Live
  • אברדין
    2
    אפולון
    1
    Live
  • אוסטריה וינה
    0
    AEL Lemesós
    0
    Live
  • אברטון
    1
    MFK Ružomberok
    0
    Live
  • פרייבורג
    1
    דומז'אלה
    0
    Live
  • אסטנה
    3
    לגיה
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ