הלם במילאן: עסקת רכישת המועדון על סף פיצוץ

הלם במילאן: עסקת רכישת המועדון על סף פיצוץ
קבוצת הרוכשים הסינים נסוגה והותירה אי וודאות. דונארומה ינטוש בקיץ?

כאוס מטורף במילאן. רכישת הקבוצה על ידי קבוצת המשקיעים הסינים בוטלה. הסינים נסוגו בפתאומיות מתנאי העסקה והבעלים סילביו ברלוסקוני יישאר לעת עתה עד שיימצא משקיע אחר. הסינים כבר שילמו לו 200 מיליון יורו ונכון לעכשיו זה נראה כאילו הכסף יישאר אצלו. לחברה שרצתה לרכוש את הקבוצה "SES" אין שום עילה משפטית לקבל את הכסף חזרה. 


מאז נחתם ההסכם ב-5 אוגוסט 2016 נדחתה כמה פעמים הרכישה המלאה שהיתה צריכה להיות במארס כאשר אז דובר על 11 משקיעים שהם שמות גדולים בכלכלה הסינית אשר יזרימו כסף. מילאן נערכה לתוכניות רכש גדולות בקיץ הקרוב ולא החתימה שחקנים אלא בעיקר ביצעה השאלות בגלל שידעה כי בקיץ יהיה לה כסף. אמש כאמור במילאנלו המתנו אך לשווא.


כעת הסיכוי האחרון שהעסקה תצא לפועל כמעט אפסי. חברת "פיניווסט" של ברלוסקוני דורשת להזרים עוד 100 מיליון יורו לקבוצה עד ה-10 במארס או שהעסקה תבוטל כליל.


אחד מהפרשנים הכלכליים באיטליה, מרקו בלינאצו, אמר ל"סקאיי האיטלקי" שלא ראה תופעה ת כזאת מעולם: "בין התאריכים 5 באוגוסט ל-27 בפברואר המשקיעים העיקריים פשוט התאדו. היזם העיקרי טען שנשאר לבדו. הם אמורים להזרים עוד 200 מיליון יורו, אבל הטענה היא שאין כסף. בשבוע האחרון הם טענו שהכסף יימצא, אבל זה כאילו שפיניווסט קיבלה כדור בבטן".


בצד של החברה נטען כי הבעיה טמונה בממשלה הסינית שהחליטה לסגת מהשקעות מחוץ למדינה. דבר דומה קרה עכשיו לליון שהיתה אמורה להירכש על ידי הסינים.דונארומה, מילאן תאבד אותו? (AFP)


כעת עתידה של מילאן לא ממש ברור, אבל ייתכן ותאבד את הנכסים העיקריים שלה בהיעדר כסף וכפי שדווח השוער המבטיח ג'אנלואיג'י  דונארומה כבר מחוזר באנגליה אצל מנצ'סטר יונייטד וסיטי. אל תתפלאו אם תראו אותו נוטש.


יחד עם זאת, יש גם בשורה מרעננת כשסוסו, אחד הכוכבים של המועדון עשוי להאריך על פי דיווח את חוזהו עד 2021.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • איראן
  0
  ספרד
  0
  Live
 • פורטוגל
  1
  מרוקו
  0
  Live
 • אורוגוואי
  1
  ערב הסעודית
  0
  Live
 • קולומביה
  1
  יפן
  2
  Live
 • פולין
  1
  סנגל
  2
  Live
 • רוסיה
  3
  מצרים
  1
  Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ