זהב וארד לישראל בסבב האירופי בג׳ודו

זהב וארד לישראל בסבב האירופי בג׳ודו דניאל בן דוד. זהב פולני | צילום: איגוד הג'ודו
דניאל בן דוד סיים ראשון בתחרון בפולין, ירדן מאירסון הגיעה למקום השלישי
 
פתיחת נהדרת לנבחרת הגברים בתחרות הסבב בקטוביץ', כאשר במשקל עד 60 ק״ג זכה דניאל בן דוד במדליית הזהב ובמקום הראשון היוקרתי על אדמת פולין.
 
בדרכו למדליית הזהב גבר בן דוד בסיבוב הראשון על ביקירביק מורגייב האוקראיני בתום 4:00 דקות, בסיבוב השני גבר על יוהקין גומש הספרדי לאחר שהקרב נכנס לניקוד זהב, בסיבוב השלישי גבר על הוויספיאן הארמני ובסיבוב הרביעי גבר על זיאניסבק מקזחסטן. בחצי הגמר גבר על דיווד פולקארביק מצ'כיה, ובגמרעל לאשה צ'אדוליני הגיאורגי, סיים ראשון על הפודיום ויצא עם תקווה גדולה להמשך. 
 
 
בנשים זכתה ירדן מאירסון במקום השלישי ובמדליית הארד במשקל עד 78 ק"ג, לאחר 4 קרבות. בסיבוב הראשון גברה על מיגל דודינאיט מליטא, בסיבוב השני גברה על זרינה ראיפובה מקזחסטן, בסיבוב השלישי, חצי הגמר, נוצחה על ידי סמנתה סוארס הברזילאית ונשרה לקרב על מדליית הארד בבית הניחומים ,שם גברה על קרגי גוזילסוי הטורקית וסיימה עם מקום שלישי מכובד.
 
יו״ר איגוד הג׳ודו משה פונטי: ״מגיעות מחמאות גדולות גם לספורטאים וגם לצוות המאמנים בראשות אורן סמדג׳ה ושני הרשקו. בניית צוות המאמנים ובניית הנבחרות נעשות בצורה עקבית וטובה, וזה מביא איתו תוצאות, גם בטווח הקרוב ואני בטוח שגם בעתיד״.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • Tobyl Qostanaı FK
    2
    סמטרידה
    0
    Live
  • קאיראט
    7
    UE Engordany
    1
    Live
  • מינסק
    1
    דריי סיטי
    2
    Live
  • ויטורול קונסטנסה
    0
    RFC Union Lëtzebuerg
    0
    Live
  • לאצ'י
    1
    אנורתוסיס
    0
    Live
  • גנדזאסר
    2
    פוזנן
    1
    Live
  • אירטיש פבלודאר
    0
    טאקאיי
    1
    Live
  • קאליו
    1
    שטיארנן
    0
    Live
  • סלביה סופיה
    2
    Ilves Tampere
    1
    Live
  • מולדה
    5
    גלנאבון
    1
    Live
  • Gzira United FC
    0
    FK Radnički Niš
    1
    Live
  • ריגה
    1
    צסק''א סופיה
    0
    Live
  • סלובן ברטיסלבה
    5
    מילסמי
    0
    Live
  • ז'לגיריס
    1
    קי
    1
    Live
  • פרישטינה
    0
    פולה
    0
    Live
  • ד. טבליסי
    1
    FC DAC Dunajská Streda
    2
    Live
  • אפולון
    2
    FK Stumbras Kaunas
    0
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    Górnik Zabrze
    1
    Live
  • וורדר
    0
    פיוניק
    2
    Live
  • א.י.ק סולנה
    1
    שמרוק רוברס
    1
    Live
  • שחטיור סוליגורסק
    2
    גאפ קונה
    0
    Live
  • מכבי תל אביב
    1
    פרנצווארוש
    0
    Live
  • אינטר באקו
    2
    בלזאן
    1
    Live
  • סארפסבורג
    2
    ÍB Vestmannaeyja
    0
    Live
  • האקן
    1
    ליפאג'ה
    2
    Live
  • פרוגרס
    0
    גאבאלה
    1
    Live
  • FC Nordsjælland
    2
    קליפטונוויל
    1
    Live
  • בית''ר ירושלים
    1
    צ'יחורה סקחר
    2
    Live
  • KS Luftëtari Gjirokastër
    3
    וונטספילס
    3
    Live
  • קופנהגן
    1
    Kuopion PS
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ