רמת חן מחזיקת הגביע אחרי 57:85 על חולון
רמת חן מחזיקת הגביע אחרי 57:85 על חולון המנצחות והגביע | צילום: דני מרון
שחקניותיה של שירה העליון נהנו מערב ענק של אדאמס שקלעה 27 נקודות

מכבי רמת חן זכתה הערב (חמישי) בגביע המדינה לנשים בפעם הרביעית בתולדותיה, אחרי שניצחה במשחק הגמר באולם ברמלה את אליצור חולון 57:85.


ניצחונה של הזוכה, קבוצתה של שירה העליון, לא הוטל לרגע בספק בזכות ערב ענק של דניאל אדאמס שהייתה בלתי ניתנת לעצירה עם 27 נקודות ו-16 ריבאונדים. המפסידות ומאמנן רועי אייזנברג נכנעו ליום גדול של המנצחת.


הזוכה רמת חן, מוליכת טבלת ליגת העל, תוכל להתרכז מעתה במאבקי הליגה ולנסות לזכות באליפות כדי לרשום דאבל ראשון בתולדותיה.



חגיגת המנצחות (דני מרון)


קלעו למכבי רמת חן: דניאל אדאמס 27 נקודות, צ'לסי הופקינס 16, בריה הולמס 16, דזרי פדר 6, אליסה בארון 7, שירן צעירי 7, דניאל דיאמנט 6.



קלעו לאליצור חולון: אלכסיס הורנבקל 19 (11 ריבאונדים), מרקל ווקר 15 (13 ריבאונדים), נועה זליבנסקי 8, אטוניה נינגיפה 7, אורטל אורן 6, נעמי קולודני 2.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ