"במקום ביקורת, פורסמו הלצות. אתם בדיחה!"

"במקום ביקורת, פורסמו הלצות. אתם בדיחה!"
אשתו של מרציאנו במתקפה נגד התקשורת. חיימוב: אופיר ראוי לכבוד
אופיר מרציאנו עבר אמש בחיחון לילה לא פשוט. שוער נבחרת ישראל, שקיבל את המפתחות מאלישע לוי ברגע האחרון, ספג ארבעה שערים מול נבחרת ספרד, חלקם באשמתו הישירה ורשם את אחת ההופעות הגרועות בקריירה שלו.
 
אשתו, שלי רגב, שככל הנראה נפגעה מהביקורות, פרסמה פוסט ברשתות החברתיות בו היא תקפה את התקשורת ויצאה להגנתו של בעלה. "לתקשורת יש חלק גדול באיך שהכדורגל הישראלי נראה", כתבה רגב הזועמת. "אולי טיפה הגזמתם? במקום לתת ביקורת בונה, אפילו שלילית, אתם מפרסמים בדיחות והלצות על השחקנים. התקשורת היא ההלצה הכי גדולה בסיפור הזה".
 
 
רגב לא נרגעה: "ידענו מראש שאנחנו משחקים מול אחת הנבחרת הטובות בעולם. ידענו מראש שלא נעמוד בקצב, אז על מה כל העליהום? הכי קל זה לשבת מאחורי מקלדת בלי שאף אחד יודע מי ומה אתה, לרשום קללות ולצחוק על שחקנים. כל אחד ואחת מכם היה מחליף איתם בשביל חולצה או חתימה של פיקה וראמוס".
 
"אין כמוך בעלי היקר", פנתה רגב לבעלה. "אני שמחה שהיתה לי הזכות לראות אותך משחק מול נבחרת כמו ספרד. מעריצה את העבודה הקשה, המסירות, ההתמודה, הנחישות, המקצועיות והאהבה שלך למקצוע. השקט הנפשי שלך והרצון התמידי להשתפר ומעל הכל את האדם שאתה והערכים שלך".
 
גם גיא חיימוב, שוער הפועל באר שבע, תמך באופיר מרציאנו ופרסם פוסט ברשתות החברתיות. "אותם המבקרים שמניחים את אופיר "על הגריל": קחו אוויר וחשבו לרגע – כך הייתם רוצים שיצלבו אתכם לאחר כל טעות? מאחורי דמות השוער נמצא בן אדם ובמקרה של אופיר בן אדם זהב, שראוי לקצת יותר כבוד והערכה מכפי שהוא מקבל ביממה האחרונה".
 
הפוסט של גיא חיימוב
 
 
הפוסט של אשתו של אופיר מרציאנו
 
 

GYM TIME 

A post shared by MODEL SHELLY REGEV MARCIANO (@shelly_regev) on

 

Miss u my soulmate @ofirmarci1 

A post shared by MODEL SHELLY REGEV MARCIANO (@shelly_regev) on

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • קולומביה
  1
  יפן
  2
  Live
 • פולין
  1
  סנגל
  2
  Live
 • רוסיה
  3
  מצרים
  1
  Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ