מים פתוחים: טולדנו הישראלי הבכיר
מים פתוחים: טולדנו הישראלי הבכיר המנצחים בסבב האירופי | צילום: גיל לבנוני
המדליסט האולימפי פלטריניירי רק רביעי בסבב האירופי ל-10 ק"מ באילת

תחרות הסבב האירופי במים פתוחים למרחק 10 ק"מ הסתיימה לפני שעה קלה (א'). למשחה היוקרתי הגיעו שחיינים מ-11 מדינות, כולל בכירי השחיינים ביבשת בתחום. השחיין המפורסם ביותר שהשתתף בתחרות הוא שיאן העולם ומדליסט הזהב בריו למרחק 1500 מטרים, גרגוריו פלטריניירי, שהסתפק במקום הרביעי במשחה המים הפתוחים הראשון של חייו.
 


ראשון סיים ההונגרי קריסטוב רזובסקי בזמן מהמהירים בעולם, 1:49:00. שני סיים אלוף אירופה הרוסי אברוסימוב ואחריו חברו דרסצ'ב.
 


בין הישראלים התנהל מאבק אדירים שהוכרע ממש על קו הסיום: שי טולדנו מהפועל ירושלים, המתאמן בגרמניה, הוא המנצח הגדול בזמן 1:50.15 שעה. שתי שניות אחריו הגיע מתן רודיטי מבני הרצליה ושלישי שחר רסמן מהפועל ירושלים. שני הראשונים ייצגו את ישראל באליפות העולם בבודפסט שתיערך בחודש יולי.
 


בין הנשים ניצחה ההונגריה קטלין סומנק ואחריה הסלובנית ספילה פלסה. ראשונה בישראליות היתה הצעירה מקרית אונו עדן גרלואנצ'ה. שנייה סיימה אביטל פליישמן ושלישית מור יעקב שתיהן מהפועל בת יםהאירוע זכה לשבחים יוצאי דופן מנציגי האיגוד האירופי, שפיקחו על התחרות וקבעו שמדובר בתנאים מעולים ובצוות השיפוט והניהול מהטובים ביותר שיש.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מלאדה בולסלאב
    2
    ס. קורצ'ה
    1
    Live
  • FK Olimpik Donetsk
    1
    פאוק
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    שקנדיה
    1
    Live
  • מכבי תל אביב
    1
    PAE Panionios GSS
    0
    Live
  • פ.ס.ו.
    0
    NK Osijek
    1
    Live
  • פ.צ. קרסנודאר
    2
    Lyngby BK
    1
    Live
  • שטורם גראץ
    1
    פנרבחצ'ה
    2
    Live
  • א.י.ק סולנה
    1
    בראגה
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    3
    סיון
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    2
    מינסק
    0
    Live
  • Östersunds FK
    1
    פולה
    0
    Live
  • אוטרכט
    0
    פוזנן
    0
    Live
  • FC Dinamo 1948 Bucureşti
    1
    אתלטיק בילבאו
    1
    Live
  • א. גיורגיו
    0
    אולכסנדריה
    0
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    0
    מאריטימו
    0
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    0
    זניט סנט. פטרסבורג
    2
    Live
  • MZKS Arka Gdynia
    3
    מיידטלנד
    2
    Live
  • CS Universitatea Craiova
    0
    מילאן
    1
    Live
  • ברונדבי
    0
    היידוק
    0
    Live
  • פנאתינייקוס
    1
    גאבאלה
    0
    Live
  • בורדו
    2
    וידיאוטון
    1
    Live
  • גנט
    1
    ריינדורף
    1
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    ספרטה פראג
    0
    Live
  • דינמו זאגרב
    2
    אוד
    1
    Live
  • מרסיי
    4
    אוסטנד
    2
    Live
  • אברדין
    2
    אפולון
    1
    Live
  • אוסטריה וינה
    0
    AEL Lemesós
    0
    Live
  • אברטון
    1
    MFK Ružomberok
    0
    Live
  • פרייבורג
    1
    דומז'אלה
    0
    Live
  • אסטנה
    3
    לגיה
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ