כשבתיה סהר ויעקב בוזגלו מתווים דרך בישראל

כשבתיה סהר ויעקב בוזגלו מתווים דרך בישראל
התגובות של גברת מרציאנו והרוש הן המשך לתופעה. וגם: השעייתו של חמד

מי היה מאמין שיעקב בוזגלו ובתיה סהר יהפכו לאנשים מתווי דרך בכדורגל הישראלי. הנה, עכשיו הגנון הגיע גם לנבחרת ישראל. לאלישע לוי, כידוע, יש קשרים בבאר שבע והוא מוזמן להגיע להשתלמות בניהול אסיפות משפחתיות.


ועכשיו ברצינות, לא נעים היה להיות בנעליו של אופיר מרציאנו, אבל זה גם לא כזה נורא. כבר היו הופעות גרועות יותר של שוערים טובים יותר במדים הלאומיים ואיכשהו הארס שיצא כלפי מרציאנו היה רב מהרגיל.


למה? כי פשוט הוא לא נמצא בקונצנזוס, אין תמימות דעים באשר ליכולתו ועל השאלה מי צריך להיות השוער הראשון יש עדיין מחלוקות גדולות - ולכן כל זיוף קטן ביכולת מביא לרעש גדול. מרציאנו סבל מיום רע במיוחד ועדיין זה לא היה משנה הרבה אם היה סופג שער אחד פחות או יותר, מכיוון שישראל הייתה מפסידה בכל מקרה לאור הפערים עצומים. מרציאנו. זה לא שהנבחרת הפסידה עקב יכולתו (אודי ציטיאט)


היה מרתק לראות את התגובות שבאו אחרי הארס הרב, התמיכה הגדולה והבלתי מסויגת מצד גיא חיימוב, פוטנציאל עתידי בפני עצמו, ומנגד התגובה של אריאל הרוש כשבניהם מגיעה רעייתו של מרציאנו שהיא בעיניי המיותרת ביותר, הרי אין לה יכולת אמיתית להתמודד עם הרעל ברשתות החברתיות וגם לא עם העיתונאים הרבים. עדיף היה לה להתכופף כשמגיע הגל הגדול, לתת לו לעבור ולצוף בשוך הסערה.


דווקא התגובה של הרוש הייתה המאכזבת מכולם. נניח לרגע את השאלה מי צריך לעמוד בשער במשחק הבא, הרוש שידע תקופות קשות בקריירה שלו יותר מכל אחד אחר היה חייב להבין את חשיבת הרגע ולצאת להגנתו של עמיתו לנבחרת. אין לי בעיה עם האכזבה וגם לא עם הבעת מורת הרוח בפני המאמן בארבע עיניים, אבל לצאת בפומבי בראיון כנגד החלטתו של המאמן שעה שגם הוא סופג חצים מכל עבר חמורה בעיניי מההופעה החלשה של מרציאנו.


הרוש סימן לכל חבריו בנבחרת שעם כל הכבוד הוא שם את עצמו מעל חבריו. אתם סופגים חצים, אתכם קורעים לגזרים, אז זה בדיוק הזמן לשלי לזכות בליטרת הבשר שאני ראוי לה. ובינינו, גם אם הרוש היה עומד בשער, ישראל הייתה מפסידה ואם הספרדים היו באמת רוצים, הם היו כובשים עוד שער אחד או שניים בלי הרבה בעיות.הרוש על ספסל המחליפים. שם את עצמו מעל חבריו (אודי ציטיאט)


בכל משבר בקריירה של המאמן הלאומי נוהגים להזכיר את מזגו הנוח גם ברגעים מאוד לא נוחים, ג'נטלמניות ונינוחות עד אין קץ. הפעם אלישע החליט שזהו, הגיע הזמן שגם לו יש קווים אדומים, וכל מי שמוזמן לאימון של הנבחרת צריך לסבול מנדודי שינה מההתרגשות. מי שלא סובל, תן לו לישון שנת ישרים, בבית.


ועדיין בעיניי צריך לעשות הבחנה בין דבריו של הרוש לאלה של חמד. דבריו של חמד לא חורגים מהתבטאויותיו של זהבי בתחילת הקמפיין, אבל נדמה שהתזמון של חמד לצאת בראיון מסוג זה היה לא נכון. עכשיו, אלישע פשוט לא יכול היה יותר להבליג.


אז מי צריך לעמוד בשער הנבחרת מול אלבניה ביוני? מוקדם לדעת וזה גם לא כל כך משנה כי כרגע אין לנו שוער מספר אחת, ואת אלבניה בבית צריכים לנצח החלוצים לא השוערים. אני תוהה האם הרוש היה מתראיין בזו הצורה אם לא היה מקבל את חולצת ההרכב במקרה שבו היריבה הייתה ליכטנשטיין או מקדוניה, גם אז היינו שומעים כזו ביקורת על המאמן? אגב, שמעתי שיש סייל על חולצות של דה חאה גם בשוק הכרמל. 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בלגיה
  5
  טוניסיה
  2
  Live
 • דרום קוריאה
  1
  מקסיקו
  2
  Live
 • גרמניה
  2
  שבדיה
  1
  Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ