תגובתו של אלישע לא צריכה להפתיע

תגובתו של אלישע לא צריכה להפתיע
דבורין סבור שהראיונות שהעניקו חמד והרוש לא הותירו ברירה למאמן הלאומי, ולרצות את דרישת כולם אין ביכולתו

מבחינתו של אלישע לוי ההחלטה להדיח עתה את אריאל הרוש ותומר חמד מהנבחרת, הייתה בלתי נמנעת. המאמן הלאומי קרא בזה אחר זה את תלונותיהם הפומביות, והבין שעליו לבלום את סחף הביקורת עליו, כאשר היא באה משחקנים שזומנו על ידו לסגל, לקראת המשחק בספרד.


אין לי ספק שבנוסף להרוש ולחמד (שנכנס כמחליף בדקה ה-64), כל מי שלא שיחק, התאכזב מכך קשות. יש לזכור שבסגל הנבחרת, כמו בכל נבחרת אחרת בעולם, מצויים הכדורגלנים הטובים ביותר, ומרביתם כוכבים ששמם הולך לפניהם. עבורם לשבת על ספסל המילואים משך כל 90 הדקות, זוהי מהלומה מקצועית מכאיבה. ישיבה על הספסל אכן מכאיבה, ואולי יש מי שיראה בה מעין "השפלה" של ממש, פגיעה במעמדם וביוקרתם.


אך מה לעשות כאשר רק 11 שחקנים עולים למגרש, ובסגל נמצאים הרבה יותר מ-11 שחקנים? זהו המחיר שמשלמים, ולא רק בנבחרת ישראל. הדברים קורים חדשות לבקרים בנבחרות, בקבוצות, ובוודאי באלה שלרשותם סגל רחב יותר, ובעיקר איכותי יותר.


זה בסדר גמור לקחת ללב ולהתרגז – ואולם יציאה פומבית כנגד המאמן "שוברת את הכלים". לאלישע לוי פשוט לא היתה ברירה, וההחלטה שקיבל אינה צריכה להפתיע.לא הייתה לאלישע לוי ברירה (אודי ציטיאט)


העובדה שחמד והרוש לא חסכו במילים כדי להבהיר עד כמה הם ראויים לחולצת ההרכב, יכולה להתפרש כ"במה חופשית" לכל אחד משחקני הסגל. לי היה ברור שאותה ביקורת שהפנו כלפי אלישע לוי, לא תבטיח להם מקום בהרכב. אדרבא, כאשר חמד הצטרף בדבריו להרוש, החל אלישע לחוש שהרסן נשמט מידיו ועליו לעשות מעשה.


כאמור, בכל מקום בעולם ספורטאי אוהב לשחק ומואס בישיבה על הספסל. לכן תמיד יהיו המאושרים שלובשים את חולצת ההרכב, ותמיד יהיו גם המאוכזבים.


מאמן יכול לטעות בבחירת ההרכב – ועל כך אין ויכוח. העניין הוא שעדיין לא הומצא הפטנט לפיו הוא יוכל לספק את דרישותיהם של כל השחקנים. ופטנט חדש שכזה גם אינו נראה באופק...

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בלגיה
  5
  טוניסיה
  2
  Live
 • דרום קוריאה
  1
  מקסיקו
  2
  Live
 • גרמניה
  2
  שבדיה
  1
  Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ