נבחרת העתודה יוצאת לאיסלנד, בלאט מונה לקפטן
נבחרת העתודה נבחרת העתודה | עודד קרני איגוד הכדורסל
שחקניו של עודד קטש ישתתפו בטורניר הכנה לאליפות אירופה עם פינלנד, איסלנד ושבדיה
 נבחרת העתודה תצא בשבת לאיסלנד, שם תשתתף החל מיום שני בטורניר הכנה לאליפות אירופה בו תפגוש את פינלנד, איסלנד ושבדיה. 

13 שחקנים יצאו לטורניר ועוד שלושה יחזרו לסגל עם חזרתו ארצה. לפני היציאה לאיסלנד מונה תמיר בלאט לקפטן הנבחרת.

שאר היוצאים: יונתן רבינוביץ', גיל בני, מייקל בריסקר, יובל זוסמן, צוף בן משה, טום ספיר, רועי נציה, מיכאל מושקוביץ, נתנאל ארצי, דניאל קופרברג, מרון רוינה, עומר כהן. לסגל יחזרו אחרי הנסיעה טל זך, יונתן רבינוביץ' וברק אוריון.

מאמן הנבחרת הוא עודד קטש, עוזרים לו נתי כהן ועדי עמוס. מאמן כושר עמית גולדיאן, פיזיותרפיסט גדי ריבובסקי, מנהל הנבחרת משה רייס. זה יהיה הטורניר הראשון של הנבחרת מבין שניים לקראת אליפות אירופה בכרתים בחודש הבא שם תפגוש הנחרת את ליטא, לטביה ואוקראינה בשלב הראשון.

 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ