נבחרת הנוער ניצחה את בריטניה וזכתה בטורניר ההכנה באיטליה
נבחרת הנוער נבחרת הנוער | איגוד הכדורסל
החבורה של שרון אברהמי שמתכוננת לאליפות אירופה דרג ב' שמרה על מאזן מושלם באליפות, עבו בלט עם 18 נק', אדם נבחר ל-MVP של הטורניר
נבחרת הנוער של ישראל השיגה היום (שלישי) את ניצחונה השלישי והאחרון בטורניר באיטליה, הפעם 66:71 על בריטניה, וזכתה בטורניר ההכנה עם מאזן מושלם של שלושה ניצחונות וללא הפסדים.

גם הפעם, כמו מול איטליה ואוקראינה, התוצאה הייתה צמודה במרבית שלבי המשחק. החבורה של שרון אברהמי ירדה להפסקה ביתרון של תשע נקודות והצליחה לשמור עליו עד שריקת הסיום. החבורה בכחול לבן מתכוננת לאליפות אירופה דרג ב' בניסיון לחזור לדרג הבכיר ביבשת ממנו ירדה בחודש דצמבר האחרון. לנבחרת מצפה בית עם אוסטריה, פולין, אזרבייג'אן, רומניה ופורטוגל, כששתי הראשונות יעלו לרבע הגמר ושלוש הראשונות באליפות יגיעו לדרג א'.


עמית עבו שוב היה הקלע המוביל עם 18 נקודות, רז אדם הוסיף 16 וקיבל את גביע ה-MVP. עוד קלעו: תומר לוינסון 12, עידן אלבר 10, שחר אמיר 6, תומר פורת 5, דביר רינגוואלד 4.

רז אדם (באדיבות איגוד הכדורסל)
רז אדם (באדיבות איגוד הכדורסל)

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ