אליצור רמלה עלתה לגמר הליגה אחרי 89:101 על מכבי רמת חן

נעמה שפיר נעמה שפיר | צילום: עודד קרני, מינהלת הליגה
הרמלאיות השלימו ניצחון 1:3 בסדרת חצי הגמר ויפגשו בקרב על האליפות את מכבי אשדוד. הקפטנית נעמה שפיר בלטה עם 23 נקודות ותשעה אסיסטים
אליצור רמלה עלתה הערב (חמישי) לגמר הליגה אחרי שניצחה במשחק הרביעי בסדרת חצי הגמר את מכבי רמת חן 89:101 והשלימה ניצחון 1:3 בסדרת הטוב מחמישה.

בשני המפגשים הראשונים בסדרה ניצחה רמלה 73:78 ו-88:95 ועלתה ליתרון 0:2. בתחילת השבוע, במשחק השלישי שיחקה רמלה ללא איפי איבקוואה שנפצעה במשחק הראשון בין השתיים, ונכנעה אחרי הארכה 87:86, ורמת חן צימקה את פיגורה בסדרה ל-2:1. הערב סגרו כאמור הרמלאיות עניין כדי לפגוש בגמר את מכבי אשדוד בקרב על תואר האליפות. אשדוד הגיעה לגמר אחרי שניצחה בסדרת חצי הגמר את אליצור חולון 0:3.


אלכסיס ג'ונס עם הכדור (עודד קרני, מנהלת ליגת הנשים)

קפטנית אליצור רמלה, נעמה שפיר בלטה עם 23 נקודות ותשעה אסיסטים. יתר קלעיות המנצחת: אדוט בולגק 20, דזירן פדר 19, אלכסיס ג'ונס 16 נקודות ו-13 ריבאונדים, אלכסנדרה כהן 13, נועה גנור 7, אופיר קסטן 3.


קלעו לרמת חן: נייה קופי 28 נקודות, ריינה מונטגומרי 19, אליסה בארון 13, נוף קדם 10, דניאל דיאמנט 8, שירן צעירי 7, באשרה גרבס 4.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • סנדרלנד
    0
    שפילד וונסדיי
    2
    Live
  • קאיראט
    1
    סיגמה
    2
    Live
  • פרוגרס
    2
    אופה
    2
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    5
    שטורם גראץ
    0
    Live
  • הלסינקי
    1
    אולימפיה לובליאנה
    4
    Live
  • אוניברסיטה קראיובה
    1
    ר.ב. לייפציג
    1
    Live
  • קופנהגן
    2
    צסק''א סופיה
    1
    Live
  • זניט סנט. פטרסבורג
    8
    מינסק
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ספרטקס
    0
    Live
  • FC CFR 1907 Cluj
    5
    אלאשקרט
    0
    Live
  • קוקסי
    2
    טורפדו קוטאיסי
    0
    Live
  • אפואל ניקוסיה
    3
    הפועל באר שבע
    1
    Live
  • מולדה
    3
    היברניאן
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    דה ניו סיינטס
    1
    Live
  • ז'לגיריס
    0
    סביליה
    5
    Live
  • לוצרן
    1
    אולימפיאקוס
    3
    Live
  • מכבי תל אביב
    2
    פיוניק
    1
    Live
  • דינמו ברסט
    1
    אפולון
    0
    Live
  • LASK Linz
    2
    בשיקטאש
    1
    Live
  • ברונדבי
    2
    FK Spartak Subotica
    1
    Live
  • אטאלנטה
    2
    הפועל חיפה
    0
    Live
  • זרינסקי
    1
    לודוגורץ
    1
    Live
  • באזל
    1
    ויטסה
    0
    Live
  • דודלאנז'
    2
    לגיה
    2
    Live
  • פוזנן
    1
    גנק
    2
    Live
  • מאריבור
    0
    ריינג'רס
    0
    Live
  • ראפיד וינה
    4
    סלובן ברטיסלבה
    0
    Live
  • פיינורד
    1
    טרנצ'ין
    1
    Live
  • גנט
    3
    יאגילונה ביאליסטוק
    1
    Live
  • פרטיזן
    3
    FC Nordsjælland
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ