גוואנגז'ו ר.פ פתחה את האימונים, זהבי: הכל יכול להיות

צ'ונגצ'ינג ליפאן - גוואנגז'ו ר.פ. 2:0
הקבוצה הסינית תצא בקרוב למחנה אימונים באוסטרליה לקראת עונת 2018 שתפתח במרץ, הכוכב הישראלי התייחס לעתידו: "אני מאושר פה, אתן את המקסימום כל עוד אני בקבוצה"
אחרי חודשיים של מנוחה חזרו היום (חמישי) שחקני גוואנגז'ו RFלאימונים. בשעות הצהריים ייערך האימון הראשון של הקבוצה לקראת העונה החדשה בליגה הסינית שתתחיל בחודש מרץ.

הכוכב הישראלי ערן זהבי אמר בפתיחת ההתכנסות: "גם בחופשה היינו חייבים לשמור על בריאות טובה, להמשיך להתאמן ולשמור על יכולת תחרותית. נעבוד באימונים בתקופת החורף ואני מקווה שנשיג עונה חדשה טובה יותר מאשר בשנה שעברה. למרות שזה יהיה קשה אני מתכוון לעבוד בכיוון הזה. אני מאושר בקבוצה ומאושר לחיות בגוואנגז'ו, אבל בכדורגל הכל יכול להיות. כל עוד אני בקבוצה אתן את המקסימום עבורה".זהבי סיפר שהשחקנים נפגשו עם ראשי הקבוצה: "התרשמתי בגדול מהפגישה. זה היה כבוד גדול עבורי". השחקן התלוצץ עם הכתבים המקומיים שהילדים שלו דוברים סינית טוב ממנו, אבל גילה שהוא כבר לומד את השפה.


נכון לעכשיו מצבת הזרים בקבוצה נשארה זהה לעונה שעברה: זהבי, רנאטיניו, אורסו ויאנו האוסטרלי-יווני. אוטסן שוחרר בסיום העונה שעברה. RF למעשה היא האחרונה שפותחת את אימוניה ותצא בקרוב למחנה אימונים באוסטרליה.


 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • בלגיה
  5
  טוניסיה
  2
  Live
 • דרום קוריאה
  1
  מקסיקו
  2
  Live
 • גרמניה
  2
  שבדיה
  1
  Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ