קלינגר: יואב כץ אישר להביא חיזוק, חנן ממן יישאר

הפועל חיפה - מכבי חיפה 0:1
מאמן הפועל חיפה בראיון ל-103FM: "כבר עובדים על להביא קשר ושחקן התקפה טובים". על העונה הבאה: "אם השחקנים שלנו יישאר יהיה להם הרבה יותר טוב בבנק"
הפועל חיפה נמצאת בעיצומה של עונה מעולה והמאמן ניר קלינגר סיפר בראיון ל-103FM על התהיות סביב ההמשכיות, חיזוק בינואר והתוכניות לעונה הבאה.

התהיות סביב הקבוצה: "טבעי והגיוני שתוהים כמה זמן נהיה בפסגה, ואנחנו משתמשים בזה כדי לתת דלק לשחקנים. הדרבי כבר מאחורינו ואנחנו מתכוננים למשחק הבא".חיזוק: "אנחנו רוצים להתחזק נקודתית ב-2-3 שחקנים. יואב כץ אישר את זה ואנחנו כבר עובדים על זה. אפשר לסמוך עלינו שנעשה את המקסימום כדי לפגוע עם שחקני רכש טובים. נצטרך להיות בשיאנו כדי לא להביא פלופים. אנחנו רוצים להביא שחקן קישור ושחקן התקפה טובה שיתנו לנו עומק ואפשרות לרענן".


השחקנים הקיימים: "יש לנו ארבעה מקומות בקישור ורק חמישה שחקנים. זה לא מספיק. הליגה ארוכה, יש גביע, ויותר לא יהיו כמעט פגרות. אני לא דואג, כולם יקבלו דקות משחק. הם ורסטיליים ויכולים לשחק בכמה עמדות".

ניר קלינגר. לא מודאג (ערן לוף)
ניר קלינגר. לא מודאג (ערן לוף)

הדרבי: "גם במשחק פחות טוב שלנו, ניצחנו. אני יודע איך לדבר עם השחקנים ולתת להם להבין שיש משחקים גם פחות טובים וצריך לעבוד ולהשתפר. כדי לנצח באשדוד נצטרך להיות הרבה יותר איכותיים".

העונה הבאה
: "כרגע אני פחות מתעסק עם זה עכשיו. אנחנו מאמינים שטוב לשחקנים שלנו בהפועל חיפה והם ירצו להישאר. אם הם יישארו יהיה להם הרבה יותר טוב גם בבנק. המצב עם חנן ממן ייפתר, הוא יקבל את מה שמגיע לו".
 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ