בר נתן ישפוט בחצי הגמר בין הפועל חיפה לרעננה, פפיר את בית"ר נגד ק"ש

ארז פפיר ארז פפיר | צילום: דני מרון
ההתאחדות לכדורגל הודיעה על שיבוץ השופטים למשחקי חצי גמר גביע המדינה שייערכו באצטדיון סמי עופר ביום ראשון הבא. קרסיקוב וגולדשטיין יעזרו לפפיר, מוזס ועדי לבר נתן
ההתאחדות לכדורגל הודיעה היום (שני) על שיבוץ השופטים לחצאי גמר גביע המדינה שייערכו ביום ראשון הבא, הראשון באפריל, באצטדיון סמי עופר.

את המשחק הראשון (18:00) בין הפועל חיפה להפועל רעננה ישפוט דניאל בר נתן, כשעוזריו יהיו עמיחי מוזס ותום עדי, שופטי רחבה יהיו יגאל פריד ושלום בן אברהם והשופט הרביעי יהיה עידן ירקוני.

את חצי הגמר השני (20:50) בין בית"ר ירושלים לעירוני קריית שמונה ישפוט ארז פפיר, לו יסייעו דני קרסיקוב ואבי גולדשטיין. שופטי הרחבה יהיו גל לייבוביץ ועידן לייבה והשופט הרביעי יהיה קיריל באליקין.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • הפועל מרמורק
    1
    מכבי אחי נצרת
    1
    Live
  • הפועל בני לוד
    1
    הפועל עפולה
    1
    Live
  • הפועל רמת גן
    2
    סקציה נס ציונה
    4
    Live
  • הפועל קטמון
    1
    הפועל כפר סבא
    2
    Live
  • הפועל אשקלון
    2
    הפועל פתח תקווה
    2
    Live
  • הפועל איכסל
    1
    הפועל ראשון לציון
    2
    Live
  • הפועל נצרת עילית
    2
    בית''ר תל אביב רמלה
    1
    Live
  • ויאריאל
    2
    ריינג'רס
    2
    Live
  • ראפיד וינה
    2
    ספרטק מוסקבה
    0
    Live
  • מרסיי
    1
    איינטרכט פרנקפורט
    2
    Live
  • לאציו
    2
    אפולון
    1
    Live
  • גנק
    2
    מאלמו
    0
    Live
  • בשיקטאש
    3
    סארפסבורג
    1
    Live
  • סביליה
    5
    סטנדרד ליאז'
    1
    Live
  • Akhisar Belediye GSK
    0
    פ.צ. קרסנודאר
    1
    Live
  • דינמו קייב
    2
    אסטנה
    2
    Live
  • ראן
    2
    יאבלונק
    1
    Live
  • פאוק
    0
    צ'לסי
    1
    Live
  • וידיאוטון
    0
    באטה בוריסוב
    2
    Live
  • לודוגורץ
    2
    באייר לברקוזן
    3
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    0
    ציריך
    1
    Live
  • ר.ב. לייפציג
    2
    זלצבורג
    3
    Live
  • סלטיק
    1
    רוזנבורג
    0
    Live
  • קופנהגן
    1
    זניט סנט. פטרסבורג
    1
    Live
  • סלביה פראג
    1
    בורדו
    0
    Live
  • דינמו זאגרב
    4
    פנרבחצ'ה
    1
    Live
  • טרנבה
    1
    אנדרלכט
    0
    Live
  • ספורטינג
    2
    קרבאך
    0
    Live
  • ארסנל
    4
    וורסקלה
    2
    Live
  • אולימפיאקוס
    0
    בטיס
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ