אלישע לוי על קני סייף: רוצים פה רק שחקנים מחוייבים

2 על 1 בן שהר
מאמן נבחרת ישראל דיבר לפני משחק הידידות נגד מולדובה: "יש לי דרך ומי שיסטה ממנה לא יהיה פה, חמד והרוש הסבו נזק לנבחרת". על סאגת השוער: "גורש יפתח"
מאמן נבחרת ישראל דיבר לפני משחק הידידות מחר (שלישי) באיצטדיון נתניה נגד מולדובה, שיהווה הכנה עבור הכחולים-לבנים לפני הקרב על המקום השלישי ביום ראשון נגד אלבניה (21:45).

"אני לא חושב שיש קשר בין התוצאה של אלבניה אתמול (2:1 ללוקסמבורג) לשבת. זה שהם הפסידו ללוקסמבורג לא אומר כלום. היינו זקוקים למשחק נגד מולדובה כי היתה הפסקה ארוכה וזאת הזדמנות טובה לתת דקות למי שצריך".


קני סייף: "קני סייף היה איתנו בסרביה בכינוס הראשון שלי כמאמן נבחרת. נגד ספרד ועכשיו הוא הוזמן והתלונן על פציעה. ברגע שהוא התלונן מבחינתי הוא אפילו לא צריך לראות רופא ואני מאמין לו. לא שמעתי ממנו מעולם שהוא לא רוצה להיות בנבחרת. ארה"ב זו הבחירה שלו ואנחנו רוצים רק שחקנים שהם מחוייבים מאה אחוז לנבחרת".

מחוייבות: "כולם מחוייבים. מנסים לצייר תמונה שלא כולם מחוייבים אבל זה לא ככה. יש לנו מגוון שחקנים שעשו כל מה שצריך כדי להיות פה עכשיו בכינוס הזה. כל מי שלא נמצא פה זה מתוך בחירה. זו זכות להיות בנבחרת והמחנה בברלין הוכיח זאת, היה מחנה מצוין".

אלישע לוי עם ערן זהבי
"זהבי עשה מאמץ להיות פה" (דני מרון)

טל בן חיים ויוסי בניון: "הם הוזמנו גם בגלל הוותק שלהם, בגלל הנסיון שהם מעניקים. הם פה בשביל דקות אבל גם בגלל חדר ההלבשה. זאת ההתנהלות שאני מצפה משחקני נבחרת ישראל".

אלבניה והקמפיין
: "אני חושב שהמשחק נגד אלבניה זה משחק על מקום שלישי. לא רק זה יקבע ויש עוד כמה משחקים עד סוף הקמפיין. אני לא הולך לסכם, אני חושב שמבחינת התוצאות אנחנו עומדים בצפי ואפילו יותר. הפסדנו רק לספרד ואיטליה שיותר טובות. היו דקות טובות ופחות אבל עשינו גם דברים טובים ושילבנו גם שחקנים צעירים. יש פה שלד טוב. כשנגמור את הקמפיין נוכל לסכם".

ביקורת מצד השחקנים
: "אני מקווה שלא נראה ביקורת גם אחרי אלבניה. מהנסיון שלי זה קורה תמיד ואנחנו לא סותמים לאף אחד את הפה. אני מצר על העובדה שחמד והרוש עשו מה שעשו, הם הסבו נזק לתדמית של נבחרת ישראל. אני בקדנציה שלי הצבתי רף וכל מי שיסטה ממנו לא יהיה פה".

סאגת השוער
: "יש לנו בסגל שלושה שוערים מצוינים. גורש עד ספרד עשה עבודה מצויינת ונאלץ להיעדר בגלל צהובים. נגד מולדובה הוא יפתח. גלזר צעיר ומבטיח ועמוס טוב".

קלטינס עוזר למנור סולומון להתרגל למדים
קלטינס עוזר למנור סולומון להתרגל למדים הלאומיים (דני מרון)

ערן זהבי: "הוא עשה מאמץ גדול להגיע והוא מועמד לפתוח. הוא ישחק כי מולדובה זה הכנה לאלבניה".

השוני בזימונים
: "אני לא סוטה מהדרך שלי. אמרתי תמיד שהדלת פתוחה בפני כולם, ברגע שאני מוצא לנכון אני מזמין מישהו, בטח כאלה שאפשר ללמוד מהם בכל רגע נתון. כל הצעירים גם הם פה ונבחרת טובה זה איזון בין צעירים וותיקים".

אלי דסה
: "הוא לא המגן היחיד בסגל, גם קלטינס יכול".

הקהל
: "אני חושב שהקהל שלנו אוהב את הנבחרת והוכיח זאת. אנחנו צריכים את הקהל וראינו את זה גם על אלבניה למשל ביורו האחרון".

ההרכב המשוער למשחק נגד נבחרת מולדובה, שגם עשוי לעלות נגד אלבניה: דודו גורש, איתן טיבי, טל בן חיים, שיר צדק, טאלב טוואטחה, אלמוג כהן, אייל גולסה, ביברס נאתכו, יוסי בניון (ליאור רפאלוב), ערן זהבי, בן שהר
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • דנמרק
  1
  אוסטרליה
  1
  Live
 • צרפת
  1
  פרו
  0
  Live
 • ארגנטינה
  0
  קרואטיה
  3
  Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ