מנור סולומון ואור דסה בסגל הצעירה לקראת קוסובו וגרמניה
מנור סולומון ואור דסה בסגל הצעירה לקראת קוסובו וגרמניה מנור סולומון | דני מרון
הנבחרת עד גיל 21 תתמודד ב-9 בנובמבר מול קוסובו וב-14 מול גרמניה, חייבת להשיג 3 נקודות לאחר המפלה מול אירלנד במשחק האחרון. כוכבי מכבי פ"ת ומכבי ת"א זומנו, גם יונתן כהן וגבי קניקובסקי
נבחרת ישראל הצעירה פירסמה היום (ראשון) את סגל השחקנים לקראת צמד המשחקים מול קוסובו ב-9 בנובמבר בחוץ ומול גרמניה ב-14 בנובמבר בבית, במסגרת יורו 2019 עד גיל 21. מנור סולומון שוב זומן לסגל של מרקו בלבול, כאשר גם יונתן יהיה כהן חלק מהסגל.

החבורה של בלבול תצא במשחק הראשון לקוסובו כשהתבוסה הכואבת 4:0 לאירלנד במשחק האחרון עדיין מהדהדת. ישראל ממוקמת במקום החמישי בבית 5 ובמאזנה 4 נקודות.


קוסובו נמצאת במקום השלישי עם 6 נקודות מארבעה משחקים, וגרמניה ממוקמת במקום השני עם 6 נקודות בשלושה משחקים.

הסגל המלא: סהר חסון, אסף צור, עומרי גלזר, פז בן ארי, עמית ביטון, אופק פישלר, רז נחמיאס, ירדן כהן, עידן נחמיאס, רז מאיר, אור דסה, נטע לביא, מקסים פלקושצ'נקו, דן גלזר, אור אינברום, מתן חוזז, מנור סולומון, אמיר נאסר, אביב אברהם, מוטי ברשצקי, גבריאל קניקובסקי, מוחמד עוואד, שון וייסמן, יונתן כהן.

נטע לביא. איבד את המקום בחיפה אבל לא בנבחרת (אודי ציטיאט)
נטע לביא. איבד את המקום בחיפה אבל לא בנבחרת (אודי ציטיאט)

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • ווסטהאם
    1
    לסטר
    1
    Live
  • סט. אטיין
    2
    שטרסבורג
    2
    Live
  • האנובר
    1
    שטוטגרט
    1
    Live
  • סלטה ויגו
    1
    לגאנס
    0
    Live
  • אסטנה
    2
    ויאריאל
    3
    Live
  • לוקומוטיב מוסקבה
    2
    קופנהגן
    1
    Live
  • FC Lugano
    1
    הפועל באר שבע
    0
    Live
  • ויקטוריה פלזן
    2
    סטיאווה בוקרשט
    0
    Live
  • באטה בוריסוב
    0
    הכוכב האדום
    0
    Live
  • קלן
    1
    ארסנל
    0
    Live
  • טורקו קוניאספור
    1
    מרסיי
    1
    Live
  • זלצבורג
    3
    גימראיש
    0
    Live
  • Östersunds FK
    2
    זאריה
    0
    Live
  • אתלטיק בילבאו
    3
    הרטה ברלין
    2
    Live
  • ניס
    3
    זולטה וארחם
    1
    Live
  • לאציו
    1
    ויטסה
    1
    Live
  • זניט סנט. פטרסבורג
    2
    וורדר
    1
    Live
  • רוזנבורג
    0
    ריאל סוסיאדד
    1
    Live
  • מכבי תל אביב
    0
    סלביה פראג
    2
    Live
  • ס. קורצ'ה
    3
    דינמו קייב
    2
    Live
  • פרטיזן
    2
    יאנג בויז
    1
    Live
  • בראגה
    3
    הופנהיים
    1
    Live
  • לודוגורץ
    1
    אינסטנבול בויוקשיר
    2
    Live
  • מילאן
    5
    אוסטריה וינה
    1
    Live
  • א.א.ק
    2
    ריג'קה
    2
    Live
  • אברטון
    1
    אטאלנטה
    5
    Live
  • ליון
    4
    אפולון
    0
    Live
  • שריף
    1
    FC Fastav Zlín
    0
    Live
  • איפסוויץ'
    2
    שפילד וונסדיי
    2
    Live
  • מידלסברו
    2
    ברמינגהאם
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ