באר שבע תחגוג אליפות בשני, הקרב על הירידה בשבת
מכבי תל אביב - הפועל באר שבע 2:1
פורסמו משחקי מחזורים 34-35 בפלייאוף העליון: מכבי חיפה – מכבי ת"א בראשון, סכנין מול בית"ר בשבת. מחזור הסיום בפלייאוף התחתון בשעה אחידה
הפועל באר שבע כבר זכתה באליפות, מאבקי הירידה עדיין בשיאם ואוהדי הקבוצות מצפים במתח משחקים הקרובים. היום (ראשון) פרסמה מנהלת הליגות את לוח המשחקים למחזורים 34 ו-35 בפלייאוף העליון וה-32 וה-33 (והאחרון) בפלייאוף התחתון.

 

פלייאוף עליון - מחזור 34

שבת (6.5) ב-20:30: בני סכנין – בית"ר ירושלים

ראשון (7.5) ב-20:15: מכבי חיפה – מכבי תל אביב (ספורט 1)

שני (8.5) ב-21:00: הפועל באר שבע – מכבי פתח תקווה

 
פלייאוף עליון - מחזור 35 
שבת (13.5) 18:00: בני סכנין - מכבי חיפה
ראשון (14.5) 20:15: מכבי פתח תקווה - מכבי תל אביב
שני (15.5) 20:30/21:00: בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע

פלייאוף תחתון - מחזור 32

שבת (6.5) 19:00: הפועל תל אביב – הפועל אשקלון

שבת (6.5) 19:00: עירוני קריית שמונה – הפועל כפר סבא

שבת (6.5) 19:00: הפועל חיפה – בני יהודה

שבת (6.5) 19:00: מ.ס אשדוד – הפועל רעננה

 
פלייאוף תחתון - מחזור 33
שבת (13.5) 20:30 - בני יהודה - מ.ס אשדוד
שבת (13.5) 20:30 - הפועל אשקלון - הפועל קריית שמונה
שבת (13.5) 20:30 - הפועל כפר סבא - הפועל חיפה
שבת (13.5) 20:30 - הפועל רעננה - הפועל תל אביב

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בארטון
    1
    שפילד יונייטד
    3
    Live
  • פרסטון
    0
    בולטון
    0
    Live
  • ליל
    3
    סט. אטיין
    1
    Live
  • Amiens SC
    1
    מונאקו
    1
    Live
  • שטוטגרט
    2
    בורוסיה דורטמונד
    1
    Live
  • ג'ירונה
    1
    ריאל סוסיאדד
    1
    Live
  • Billericay Town FC
    1
    Leatherhead FC
    3
    Live
  • Tranmere Rovers FC
    0
    פטרבורו
    5
    Live
  • סקאנט'ורפ
    1
    נורט'המפטון
    0
    Live
  • בארי
    0
    Woking FC
    3
    Live
  • אקרינגאטון
    1
    Guiseley AFC
    1
    Live
  • הפועל אשקלון
    0
    עירוני קרית שמונה
    0
    Live
  • Chorley FC
    1
    פליטווד טאון
    2
    Live
  • מכבי פתח תקווה
    0
    הפועל באר שבע
    2
    Live
  • הפועל רעננה
    0
    מכבי תל אביב
    1
    Live
  • מכבי חיפה
    2
    בני סכנין
    0
    Live
  • טוטנהאם
    1
    קריסטל פאלאס
    0
    Live
  • מנצ'סטר סיטי
    3
    ארסנל
    1
    Live
  • צ'לסי
    1
    מנצ'סטר יונייטד
    0
    Live
  • אברטון
    3
    ווטפורד
    2
    Live
  • מידלסברו
    1
    סנדרלנד
    0
    Live
  • קאמברידג'
    1
    Sutton United FC
    0
    Live
  • Guiseley AFC
    0
    אקרינגאטון
    0
    Live
  • Leatherhead FC
    1
    Billericay Town FC
    1
    Live
  • קובנטרי
    2
    מיידנהאד יונייטד
    0
    Live
  • Dartford FC
    1
    סווינדון
    5
    Live
  • Woking FC
    1
    בארי
    1
    Live
  • Solihull Moors FC
    0
    וויקומב
    2
    Live
  • צ'רלטון
    3
    Truro City FC
    1
    Live
  • אקסטר
    3
    Heybridge Swifts FC
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ