באר שבע תחגוג אליפות בשני, הקרב על הירידה בשבת
מכבי תל אביב - הפועל באר שבע 2:1
פורסמו משחקי מחזורים 34-35 בפלייאוף העליון: מכבי חיפה – מכבי ת"א בראשון, סכנין מול בית"ר בשבת. מחזור הסיום בפלייאוף התחתון בשעה אחידה
הפועל באר שבע כבר זכתה באליפות, מאבקי הירידה עדיין בשיאם ואוהדי הקבוצות מצפים במתח משחקים הקרובים. היום (ראשון) פרסמה מנהלת הליגות את לוח המשחקים למחזורים 34 ו-35 בפלייאוף העליון וה-32 וה-33 (והאחרון) בפלייאוף התחתון.

 

פלייאוף עליון - מחזור 34

שבת (6.5) ב-20:30: בני סכנין – בית"ר ירושלים

ראשון (7.5) ב-20:15: מכבי חיפה – מכבי תל אביב (ספורט 1)

שני (8.5) ב-21:00: הפועל באר שבע – מכבי פתח תקווה

 
פלייאוף עליון - מחזור 35 
שבת (13.5) 18:00: בני סכנין - מכבי חיפה
ראשון (14.5) 20:15: מכבי פתח תקווה - מכבי תל אביב
שני (15.5) 20:30/21:00: בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע

פלייאוף תחתון - מחזור 32

שבת (6.5) 19:00: הפועל תל אביב – הפועל אשקלון

שבת (6.5) 19:00: עירוני קריית שמונה – הפועל כפר סבא

שבת (6.5) 19:00: הפועל חיפה – בני יהודה

שבת (6.5) 19:00: מ.ס אשדוד – הפועל רעננה

 
פלייאוף תחתון - מחזור 33
שבת (13.5) 20:30 - בני יהודה - מ.ס אשדוד
שבת (13.5) 20:30 - הפועל אשקלון - הפועל קריית שמונה
שבת (13.5) 20:30 - הפועל כפר סבא - הפועל חיפה
שבת (13.5) 20:30 - הפועל רעננה - הפועל תל אביב

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ