מכבי תל אביב זכתה בגביע המדינה לנוער
מכבי תל אביב זכתה בגביע המדינה לנוער מכבי תל אביב זכתה בגביע המדינה לנוער | צילום: יועד כהן איגוד הכדוריד
קבוצתו של מקסימוביץ', המשחקת בליגת המשנה, הפתיעה 15:16 את מ.כ חולון בדרך לזכייה בתואר
קבוצת הנוער של מכבי תל אביב זכתה היום (שבת) בגביע המדינה לנוער ע"ש מוטי מוקסיי, אחרי ניצחון דרמטי 15:16 על הדאבליסטית מהעונה שעברה, מ.כ חולון.

איתמר דהן (6 שערים) כבש שער ניצחון בדקת הסיום אחרי שחולון כבר חזרה מפיגור של 4 שערים לשיוויון 15:15. יהב שמיר, שוער הצהובים נבחרת הנוער, נבחר ל-MVP של המשחק. מכבי ת"א שמודרכת ע"י ניקולה מקסימוביץ רושמת הישג נהדר כאמור, גם בהיותה קבוצה מליגת המשנה שגוברת על דאבליסטית הנוער מהעונה שעברה.

קרוב ל-1,000 צופים חזו במשחק, שבסיומו הוענק הגביע במעמד משפחת מוקסיי ע"י יו"ר האיגוד טל לביא, מ"מ יו"ר האיגוד ראול סרוגו וחברי הנהלת האיגוד טוביה יוגב ורענן סובל.

 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ