ארזים ר"ג העפילה לגמר הפלייאוף, דרמה גדולה בין הרצליה לראשל"צ

ארזים ר"ג העפילה לגמר הפלייאוף, דרמה גדולה בין הרצליה לראשל"צ ארזים רמת גן מול בנות הרצליה | עמית שיסל
מחזיקת הגביע השלימה עלייה עם ניצחון כפול. האלופה סיימה את שני המשחקים מול סגניתה בתיק ובצאת יום השואה ייערך המפגש המכריע. נבחרת הנוער קיימה שלושה משחקי אימון מול רוסיה
מחזיקת גביע המדינה, מכבי ארזים ר"ג, העפילה לגמר הפליאוף בליגה הלאומית לנשים, לאחר שהשלימה ניצחון כפול על מ.כ חולון ו-31:34 הלילה באולם קציר. בחצי הגמר השני התמודדו האלופה בנות הרצליה והפועל ראשל"צ שסיימה במקום השני בטבלה. המפגש הראשון הסתיים בשיוויון דרמטי 32:32, וגם הלילה זכינו לתוצאת תיקו - 31:31. ביום חמישי, לאחר צאת יום השואה - ייערך המפגש השלישי והמכריע. סדרת גמר הפליאוף תיפתח ביום ראשון הבא.

בנושא אחר, נבחרת הנוער השלימה היום סדרה של שלושה משחקי אימון שנערכו בארץ מול נבחרת רוסיה המקבילה, כחלק מההכנות של השתיים לקראת אליפות אירופה עד גיל 18 שתיערך בקיץ בקרואטיה. נבחרת ישראל ניצחה בשני המשחקים הראשונים - 32:36 אמש (בלטו - יואב למברוזו 10 שערים, קסם עמיאל 7, איתי טורקניץ 6 והשוער צור גרטנר עם 9 עצירות מ-25 זריקות).

ביום שישי - נבחרת הנוער שאותה מדריכים אולג בוטנקו ואסף לוי ניצחה 26:37 (בלטו - איתי טורקניץ ואמיר שניידר 9 כ"א, יואב למברוזו 7). הבוקר - הרוסים ניצחו 23:26 (למברוזו היה הכובש הבולט - 9 שערים). יונתן דיין, שלפני שבוע ערך הופעת בכורה במדי קבוצת הבוגרים של גומרסבאך במסגרת הבונדסליגה הגרמנית מול קיל, שיחק במדי הנבחרת. נבחרת הנוער היא אחת משתי נבחרות צעירות שישתתפו בקיץ באליפות אירופה, יחד עם נבחרת העתודה שתופיע באליפות אירופה עד גיל 20 שתיערך בסלובניה.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • קאליו
    0
    שטיארנן
    0
    Live
  • סלביה סופיה
    2
    Ilves Tampere
    1
    Live
  • מולדה
    3
    גלנאבון
    1
    Live
  • Gzira United FC
    0
    FK Radnički Niš
    1
    Live
  • ז'לגיריס
    1
    קי
    0
    Live
  • פרישטינה
    0
    פולה
    0
    Live
  • ד. טבליסי
    0
    FC DAC Dunajská Streda
    0
    Live
  • אפולון
    1
    FK Stumbras Kaunas
    0
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    Górnik Zabrze
    0
    Live
  • וורדר
    0
    פיוניק
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    0
    שמרוק רוברס
    1
    Live
  • שחטיור סוליגורסק
    1
    גאפ קונה
    0
    Live
  • מכבי תל אביב
    0
    פרנצווארוש
    0
    Live
  • אינטר באקו
    1
    בלזאן
    0
    Live
  • סארפסבורג
    1
    ÍB Vestmannaeyja
    0
    Live
  • האקן
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • Tobyl Qostanaı FK
    2
    סמטרידה
    0
    Live
  • קאיראט
    7
    UE Engordany
    1
    Live
  • מינסק
    1
    דריי סיטי
    2
    Live
  • ויטורול קונסטנסה
    0
    RFC Union Lëtzebuerg
    0
    Live
  • לאצ'י
    1
    אנורתוסיס
    0
    Live
  • גנדזאסר
    2
    פוזנן
    1
    Live
  • אירטיש פבלודאר
    0
    טאקאיי
    1
    Live
  • שריף
    3
    טורפדו קוטאיסי
    0
    Live
  • קרבאך
    0
    אולימפיה לובליאנה
    0
    Live
  • זרינסקי
    1
    טרנבה
    1
    Live
  • רוזנבורג
    3
    ואלור
    1
    Live
  • סוטייסקה
    0
    אסטנה
    2
    Live
  • סלטיק
    3
    אלאשקרט
    0
    Live
  • ז'לז'ניצר
    3
    JK Narva Trans
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ