ירדן איסק הוכתרה לאלופת אירופה לנוער וזכתה בזהב
ירדן איסק הוכתרה לאלופת אירופה לנוער וזכתה בזהב קטי ספיצ'קוב. דור העתיד | צילום: עמית שיסל, עיריית אילת
ארד ליואב כהן באליפות אירופה לנוער, קטי ספיצ'קוב סיימה רביעית באליפות אירופה בגלשנים
 הגולשת קטי ספיצ'קוב, מהמרכז הימי אילת, שזכתה לפני כחצי שנה באליפות העולם לנוער, בלימסול, קפריסין, סיימה היום במקום ה-4 והמכובד באליפות אירופה לבוגרות בדגם הגלשנים ה-RSX האולימפי, בתחרות שנערכה במארסיי. בנוסף זכתה ספיצ'קוב במדליית כסף באליפות אירופה עד גיל 21. 

שחר צוברי דורג במקום ה-6 והמכובד לפני נמרוד משיח שסיים 10. הגולשת ירדן איסק, מהפועל שדות ים, הוכתרה לאלופת אירופה לנוער וזכתה במדליית זהב יוקרתית, לאחר שהצטיינה לאורך כל התחרות וניצחה את שיוטי הגמר. לאיסק זו מדליה בינלאומית ראשונה.

יואב כהן, משדות ים, לשעבר אלוף העולם עד גיל 17 בדגם הגלשנים ביק, זכה במדליה יקרה ב-RSX  וסיים שלישי באליפות אירופה לנוער עם מדליית ארד. 

אליפות אירופה במפרשיות 470 במונאקו: נויה ברעם ונינה אמיר סיימו במקום ה-5, גיל כהן וסתיו ברוקמן במקום ה-8 

הישג מכובד לצוותי הנשים של ישראל באליפות אירופה במפרשיות 470 שננעלה במונקו. שיוט המדליות שהיה אמור להיערך היום (שבת), בהשתתפות שני הצוותים מישראל, בוטל בשל רוח חלשה והתחרות הסתיימה ללא שיוט המדליות.

נויה ברעם ונינה אמיר תפסו את המקום ה-5 עם 76 נקודות שליליות. גיל כהן וסתיו ברוקמן התברגו במקום ה-8 עם 84 נקודות שליליות.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ