נוגה גלר ויואב עומר מובילים באליפות ישראל בגלשנים
יואב עומר יואב עומר | עמית שיסל
מחר תינעל האליפות ויוכרזו האלופים. רוי לוי מדורג 2 באליפות העולם במפרשיות בתאילנד
נויה ברעם ונינה אמיר סיימו במקום ה-18 באליפות העולם במפרשיות 470 שנערכה בסלוניקי, יוון. צוף זמט ונועה לסרי דורגו 24, גיל כהן וסתיו ברוקמן 30, יהל וולך ושחר טיבי 32 מבין 60 צוותים. בין הבנים: ניתאי חסון וטל הררי סיימו במקום ה-23, מאור עבו ויואב רוז 28 ו-עידו ביליק ואופק שלגי 54 מבין 72 צוותים.

הגולשת נוגה גלר והגולש יואב עומר מובילים את אליפות ישראל לבוגרות ולבוגרים בגלשני RSX, בתחרות הנערכת במכמורת.  מחר (יום א) תינעל האליפות ויוכרזו אלופי ישראל כאשר נוגה גלר, מבני הרצליה, מדורגת ראשונה עם 10 נקודות שליליות לפני הדר הלר (אילת) 11נקודות שליליות ו-קטי ספיצ'קוב (אילת) 12 נקודות שליליות.

יואב עומר, מהפועל שדות ים, מוביל את התחרות לגברים לאחר 6 שיוטים עם 5 נקודות שליליות. עומר מקדים את אופק אלימלך (אילת) 13 נקודות שליליות ואת יואב כהן (שדות ים) 16נקודות שליליות. הגולש נמרוד משיח (מכמורת) מדורג 4 בכללי עם 21 נקודות שליליות.

אליפות העולם במפרשיות אופטימיסט הנערכת בתאילנד: לאחר 6 שיוטים ובתום שלב המוקדמות מדורג השייט רוי לוי (הפועל שדות ים) במקום ה-2 בכללי מבין 281 שייטים, עם 12 נקודות שליליות בלבד.  

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ