אליפות אירופה: ארבעה צוותים מישראל ישתתפו בשיוט המדליות
מפרשיות 470 מפרשיות 470 | באדיבות איגוד השייט
התחרויות לנוער עד גיל 23 במפרשיות 470 בגארדה, איטליה, יסתיימו ביום ראשון
הצלחות לנבחרות ישראל הצעירות במפרשיות מדגם 470: ארבעה צוותים ישראלים ישתתפו מחר (ראשון) בשיוט המדליות היוקרתי של אליפות אירופה לנוער עד גיל 23, במפרשיות 470 הנערכת ב-גארדה, איטליה.

בין הבנים, מאור עבו ויואב רוז מדורגים במקום ה-3 בתום 10 שיוטים, עם 46 נקודות שליליות, ובמרחק 3 נקודות מהמקום השני. ניתאי חסון וטל הררי מדורגים במקום ה-6 הכללי מבין 55 צוותים עם 73 נקודות שליליות.


בשיוטים שנערכו היום (שבת), סיימו מאור עבו ויואב רוז במקומות 1 ו-3 בעוד שניתאי חסון וטל הררי סיימו במקומות 2 ו-4.

בין הבנות, שייטות ה-470 יהל וולך ושחר טיבי מדורגות 5 בכללי לאחר 10 שיוטים עם 70 נקודות שליליות. צוף זמט ונועה לסרי במקום ה-9 עם 76 נקודות שליליות, מבין 28 צוותים.

הצוות של עידו ביליק ואופק שלגי מדורג במקום ה-20 הכללי באליפות אירופה לנוער במפרשיות 470.

אליפות אירופה הפתוחה במפרשיות 420 הנערכת במקביל בגארדה, איטליה: לינוי קורן ועומר ביליה מדורגות במקום הראשון מבין כ-30  צוותים. בין הבנים: טל שדה ונועם חומרי 27, עידו בן עזרא ותמוז חרותי 35, אביב רוזן ותומר הנדל 38, עמית ביליה וגיא ששון 49. את הנבחרות מובילים המאמנים ארז שמש ויוגב יוסף (470), בן אשל (420).

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מ.ס. אשדוד
    1
    מכבי פתח תקווה
    2
    Live
  • הפועל רעננה
    0
    עירוני קרית שמונה
    0
    Live
  • הפועל חיפה
    3
    הפועל אשקלון
    1
    Live
  • הפועל באר שבע
    1
    מכבי נתניה
    1
    Live
  • סוונזי
    0
    מנצ'סטר יונייטד
    4
    Live
  • בורנמות'
    0
    ווטפורד
    2
    Live
  • ברנלי
    0
    ווסט ברום
    1
    Live
  • לסטר
    2
    ברייטון
    0
    Live
  • ליברפול
    1
    קריסטל פאלאס
    0
    Live
  • סאות'המפטון
    3
    ווסטהאם
    2
    Live
  • סטוק
    1
    ארסנל
    0
    Live
  • שפילד יונייטד
    1
    בארנסלי
    0
    Live
  • אסטון וילה
    4
    נוריץ'
    2
    Live
  • בולטון
    1
    דרבי
    2
    Live
  • בריסטול
    0
    מילוול
    0
    Live
  • פולהאם
    0
    שפילד וונסדיי
    1
    Live
  • איפסוויץ'
    2
    ברנטפורד
    0
    Live
  • נוטינגהאם
    2
    מידלסברו
    1
    Live
  • פרסטון
    1
    רדינג
    0
    Live
  • ק.פ.ר.
    2
    האל
    1
    Live
  • וולבס
    1
    קארדיף
    2
    Live
  • סנדרלנד
    0
    לידס
    2
    Live
  • South Shields FC
    3
    Bridlington Town AFC
    1
    Live
  • Salisbury FC
    3
    Fareham Town FC
    2
    Live
  • Badshot Lea FC
    0
    Moneyfields FC
    3
    Live
  • Alresford Town FC
    0
    Thatcham Town FC
    2
    Live
  • Portland United FC
    0
    Paulton Rovers FC
    3
    Live
  • Brockenhurst FC
    1
    Hartley Wintney FC
    5
    Live
  • Laverstock & Ford FC
    2
    Knaphill FC
    4
    Live
  • Binfield FC
    1
    Horndean FC
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ