מאור עבו ויואב רוז זכו במדליית ארד באליפות אירופה עד גיל 23
מאור עבו ויואב רוז מאור עבו ויואב רוז | יח"צ
השייטים סיימו במקום הרביעי בטורניר במפרשיות 470, ניתאי חסון וטל הררי במקום החמישי
שייטי ישראל ממשיכים לנפק הצלחות בתחרויות הבינלאומיות בדגמים האולימפיים: צמד השייטים מאור עבו ויואב רוז זכו היום (ראשון) במדליית ארד באליפות אירופה עד גיל 23, במפרשיות 470, ב-גארדה, איטליה.
עבו ורוז סיימו את שיוט המדליות במקום הרביעי שהציב אותם על הפודיום עם מדליית ארד יוקרתית בדגם המפרשיות האולימפי. הצלחה גם לצוות של ניתאי חסון וטל הררי, שניצחו בשיוט המדליות ותפסו את המקום החמישי בכללי. עידו ביליק ואופק שלגי סיימו במקום ה-22 מבין 55 צוותים.


בנשים, צוף זמט ונועה לסרי סיימו במקום ה-8 במפרשיות מדגם 470 לאחר שתפסו את המקום ה-6 בשיוט המדליות. יהל וולך ושחר טיבי סיימו את התחרות במקום ה-9 בכללי, מבין 28 צוותים, כשאת שיוט המדליות סיימו במקום ה-10.
 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מ.ס. אשדוד
    1
    מכבי פתח תקווה
    2
    Live
  • הפועל רעננה
    0
    עירוני קרית שמונה
    0
    Live
  • הפועל חיפה
    3
    הפועל אשקלון
    1
    Live
  • הפועל באר שבע
    1
    מכבי נתניה
    1
    Live
  • סוונזי
    0
    מנצ'סטר יונייטד
    4
    Live
  • בורנמות'
    0
    ווטפורד
    2
    Live
  • ברנלי
    0
    ווסט ברום
    1
    Live
  • לסטר
    2
    ברייטון
    0
    Live
  • ליברפול
    1
    קריסטל פאלאס
    0
    Live
  • סאות'המפטון
    3
    ווסטהאם
    2
    Live
  • סטוק
    1
    ארסנל
    0
    Live
  • שפילד יונייטד
    1
    בארנסלי
    0
    Live
  • אסטון וילה
    4
    נוריץ'
    2
    Live
  • בולטון
    1
    דרבי
    2
    Live
  • בריסטול
    0
    מילוול
    0
    Live
  • פולהאם
    0
    שפילד וונסדיי
    1
    Live
  • איפסוויץ'
    2
    ברנטפורד
    0
    Live
  • נוטינגהאם
    2
    מידלסברו
    1
    Live
  • פרסטון
    1
    רדינג
    0
    Live
  • ק.פ.ר.
    2
    האל
    1
    Live
  • וולבס
    1
    קארדיף
    2
    Live
  • סנדרלנד
    0
    לידס
    2
    Live
  • South Shields FC
    3
    Bridlington Town AFC
    1
    Live
  • Salisbury FC
    3
    Fareham Town FC
    2
    Live
  • Badshot Lea FC
    0
    Moneyfields FC
    3
    Live
  • Alresford Town FC
    0
    Thatcham Town FC
    2
    Live
  • Portland United FC
    0
    Paulton Rovers FC
    3
    Live
  • Brockenhurst FC
    1
    Hartley Wintney FC
    5
    Live
  • Laverstock & Ford FC
    2
    Knaphill FC
    4
    Live
  • Binfield FC
    1
    Horndean FC
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ