גבע וכפרי מובילים את אליפות ישראל לנוער ב-RXS

אליפות ישראל לנוער ב-RSX אליפות ישראל לנוער ב-RSX | באדיבות איגוד השייט
אחרי שישה שיוטים מקדימה הגולשת מנהריה את חומש משדות ים ב-22 נקודות שליליות בעוד הגולש ממכמורת רק ב-3 על צרור משדות ים. ברביעי השיוטים האחרונים וטקס הסיום בכל הגילאים
הגולשת לינוי גבע מהפועל נהריה והגולש איתי כפרי ממועדון השייט מכמורת עמק חפר, מובילים את אליפות ישראל לנוער בדגם ה-RSX לאחר שישה שיוטים. גבע מקדימה ב-22 נקודות שליליות על פני מאיה חומש מהפועל שדות ים, ואיתי כפרי מוביל ב-3 נקודות שליליות על אייל צרור מהפועל שדות ים.

טקס הסיום של אליפות ישראל לנוער בשייט - שיוט האביב ע"ש אסף אסולין, ייערך מחר (רביעי) ובו יוכרזו המנצחים והאלופים בדגמי האופטימיסט, לייזר, מפרשיות 420, גלשני ביק וגלשני RSX.


המובילים בדגמים השונים: בנים, בנות

גלשנים דגם אחיד: נועם וסרשפרונג (הפועל תל אביב), נגה גורפיין (הפועל תל אביב).


גלשני ביק 7.8: רוי הלל (שדות ים), נעמה גרינברג (בני הרצליה).



ביק 6.8: טל בסיק תשתש (בני הרצליה), עמית שגב (שדות ים).

ביק 5: יובל דמתי (שדות ים), דניאל זיו (מכמורת עמק חפר).

ביק 4: אדם קוסביצקי (מועדון ימי חדרה), מאיה בראל (הפועל ת"א).

לייזר רדיאל: גיא צור (שדות ים), שי קקון (שדות ים).



לייזר 4.7: גיל סהר (שדות ים), נועה סילס (נהריה).

מפרשיות 420: טל שדה ונועם חומרי (שדות ים), גילי כספי ונריה קרוגליאק (הפועל ת"א).

אופטימיסט בינלאומי (בתום 4 שיוטים):
רוי לוי (שדות ים), מעין שמש (שדות ים). 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • באייר לברקוזן
    0
    האנובר
    1
    Live
  • שטוטגרט
    0
    בורוסיה דורטמונד
    3
    Live
  • אאוגסבורג
    0
    ר.ב. לייפציג
    0
    Live
  • וולפסבורג
    0
    באיירן מינכן
    0
    Live
  • נירנברג
    1
    הופנהיים
    0
    Live
  • בורנמות'
    0
    סאות'המפטון
    0
    Live
  • קארדיף
    0
    פולהאם
    0
    Live
  • מנצ'סטר סיטי
    0
    ברנלי
    0
    Live
  • ניוקאסל
    0
    ברייטון
    0
    Live
  • ווסטהאם
    0
    טוטנהאם
    0
    Live
  • וולבס
    0
    ווטפורד
    0
    Live
  • צ'לסי
    2
    מנצ'סטר יונייטד
    2
    Live
  • ריאל מדריד
    1
    לבאנטה
    2
    Live
  • ליון
    2
    נים
    0
    Live
  • איינטרכט פרנקפורט
    7
    דיסלדורף
    1
    Live
  • עירוני ניר רמת השרון
    3
    הפועל מרמורק
    0
    Live
  • הפועל קטמון
    3
    הפועל בני לוד
    3
    Live
  • הפועל רמת גן
    2
    מכבי אחי נצרת
    1
    Live
  • הפועל אשקלון
    1
    הפועל עפולה
    1
    Live
  • הפועל איכסל
    2
    סקציה נס ציונה
    1
    Live
  • סלטה ויגו
    0
    אלאבס
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ