הישגים ומדליות לשחייני הנוער בהכנה לאליפות אירופה
נבחרת ישראל נבחרת ישראל | איגוד השחייה
שלושה שבועות לפני אליפות אירופה לנוער במכון וינגייט, נבחרת ישראל מאותתת
 שלושה שבועות לפני אליפות אירופה לנוער בשחייה במכון וינגייט, נבחרת הנוער של ישראל מאותתת שהיא נמצאת בכושר מצוין. בסוף השבוע רשמו השחיינים תוצאות מצוינות בתחרות הכנה לאליפות אירופה בפראג. 

תומר פרנקל (50 פרפר), תומר גולדפדן (50 חזה, 100 חזה), עדן פסקרה (200 חופשי) ואביב ברזילי (200 גב) ניצחו במקצים שלהם וזכו במדליות זהב. 

תוצאות משחי הגמר:

 50פרפר - קטרין שפיר 29.10 - מקום 4, תומר פרנקל 24.68 - מקום 1. 

 50גב - אלון שמי 27.64 - מקום 2, איתי כרמי 27.92 - מקום 3. 

50 חזה - תומר גולדפדן 29.50 - מקום 1. 

200 
חופשי - עדן פסקרה 2:07.52 - מקום 1, נעה שהם 2:09.10 - מקום 4, תומר פרנקל 1:51.79 - מקום 2, דניס לוקטב 1:52.28 - מקום 3, אלון שמי 1:54.08 - מקום 4, איתי כרמי 1:55.73 - מקום 5. 

200 פרפר - קטרין שפיר 2:20.45 - מקום 4, מאי לווי 2:21.12 - מקום 5. 

200
גב - אביב ברזילי 2:20.20 - מקום 1. 

100חזה - לאה פולנסקי 1:11.27 - מקום 2, תומר גולדפדן 1:05.95 - מקום 1.

 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    1
    קורק סיטי
    0
    Live
  • מיידטלנד
    3
    פרנצווארוש
    1
    Live
  • פולה
    4
    אינטר באקו
    1
    Live
  • FK Botev Plovdiv
    4
    בית''ר ירושלים
    0
    Live
  • גלאטסראיי
    1
    Östersunds FK
    1
    Live
  • אוטרכט
    3
    ולטה
    1
    Live
  • לוצרן
    2
    NK Osijek
    1
    Live
  • ס. קורצ'ה
    2
    קאיראט
    0
    Live
  • פוזנן
    2
    FK Haugesund
    0
    Live
  • AEL Lemesós
    2
    פרוגרס
    1
    Live
  • דומז'אלה
    3
    ואלור
    2
    Live
  • הכוכב האדום
    2
    FK Irtysh Pavlodar
    0
    Live
  • יאגילונה ביאליסטוק
    0
    גאבאלה
    2
    Live
  • מלאדוסט
    0
    שטורם גראץ
    3
    Live
  • שירוקי
    0
    אברדין
    2
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ