נבחרת הקדטים בשחייה הצטיינה בגביע קומן
נבחרת הקדטים בשחייה הצטיינה בגביע קומן נבחרת הקדטים בשחייה הצטיינה בגביע קומן | איגוד השחייה
ארבעה ימים לפני אליפות אירופה לנוער בנתניה, כהן גרומי וגורנבקו סיימו ראשונים ב-100 מטר חופשי. שחייה אומנותית: הדואט הישראלי במקום ה-11
ארבעה ימים לפני פתיחת אליפות אירופה לנוער בנתניה, נבחרת הקדטים של ישראל עשתה חיל בגביע קומן שנערך במלטה.

גל כהן גרומי זכה במקום הראשון במשחה 100 מטר חופשי בתוצאה 51.72. אנסטסיה גורבנקו זכתה במקום הראשון באותו משחה בתוצאה 58.11. רון פולונסקי זכה במקום השני במשחה 400 מעורב אישי בתוצאה של 4:32.38.

נבחרת השליחים 4x100 מעורב סיימה ראשונה בתוצאה מעולה של 3:50.11. הרביעייה כללה את דויד גרצ'יק, רון פולונסקי, גל גרומי ומיכאל סמירנוב.

באליפות אירופה בשחייה אומנותית, הנערכת בבלגרד, הדואט הישראלי המורכב משלי בובריצקי וטלי אוסטרובסקי השיג את המקום ה-11 בגמר לאחר שהשחייניות שיפרו את תוצאתן ב-3 נקודות.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • אסטנה
    3
    לגיה
    1
    Live
  • דינמו קייב
    3
    יאנג בויז
    1
    Live
  • זלצבורג
    1
    ריג'קה
    1
    Live
  • הפועל באר שבע
    2
    לודוגורץ
    0
    Live
  • ויטורול קונסטנסה
    1
    אפואל ניקוסיה
    0
    Live
  • מאריבור
    1
    הפנארפג'אדר
    0
    Live
  • ניס
    1
    איאקס
    1
    Live
  • סלטיק
    0
    רוזנבורג
    0
    Live
  • קלאב ברוז'
    3
    אינסטנבול בויוקשיר
    3
    Live
  • סלביה פראג
    1
    באטה בוריסוב
    0
    Live
  • קרבאך
    0
    שריף
    0
    Live
  • סטיאווה בוקרשט
    2
    ויקטוריה פלזן
    2
    Live
  • א.א.ק
    0
    צסק״א מוסקבה
    2
    Live
  • וורדר
    1
    קופנהגן
    0
    Live
  • פרטיזן
    1
    אולימפיאקוס
    3
    Live
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ