ישראל העפילה מהמקום השני לגמר 4X200 חופשי

ישראל העפילה מהמקום השני לגמר 4X200 חופשי שחיה | איגוד השחייה
אליפות אירופה לנוער בשחייה: הנבחרת בכחול-לבן קבעה זמן מצוין של 7:24.15 שעות
נבחרת השליחים של ישראל העפילה היום (שישי) מהמקום השני לגמר 200X4 חופשי לאחר שקבעה זמן מצוין של 7:24.15 ביום השלישי של אליפות אירופה לנוער. תומר פרנקל (1:51.72), איתי כרמי (1:51.00), דניס לוקטב (1:50.49) ואלון שמי (1:50.94) כבר זכו במדליית ארד באליפות אשתקד וינסו הערב לשחזר את ההישג במשחה הגמר.

דוד גרצ'יק העפיל לחצי הגמר ב-200 גב מהמקום ה 16 לאחר שקבע זמן של 2:06.04.

 

חצי גמר ישראלי נוסף יהיה ב-50 חזה, לאחר שתומר גולדפדן קבע במוקדמות 28.97.

 

1,500 חתירה: גלי זילברברג קבעה 17:15.24 המהווה שיא גילאי 16-17. היא סיימה במקום הרביעי במקצה הבוקר. מקצה נוסף, מהיר יותר, ייערך הערב.


100
 פרפר: לאה פולנסקי סיימה בזמן של 1.01.97 והיא תהיה רזרבה ראשונה בחצי הגמר.

 

4x100 מעורב בנות: הנבחרת סיימה במקום ה-11:

אביב ברזילי - 1:04.42

לאה פולנסקי - 1:12.18

קטרין שפיר - 1:03.33

עדן פסקרה - 57.91

 

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • הפועל מרמורק
    1
    מכבי אחי נצרת
    1
    Live
  • הפועל בני לוד
    1
    הפועל עפולה
    1
    Live
  • הפועל רמת גן
    2
    סקציה נס ציונה
    4
    Live
  • הפועל קטמון
    1
    הפועל כפר סבא
    2
    Live
  • הפועל אשקלון
    2
    הפועל פתח תקווה
    2
    Live
  • הפועל איכסל
    1
    הפועל ראשון לציון
    2
    Live
  • הפועל נצרת עילית
    2
    בית''ר תל אביב רמלה
    1
    Live
  • ויאריאל
    2
    ריינג'רס
    2
    Live
  • ראפיד וינה
    2
    ספרטק מוסקבה
    0
    Live
  • מרסיי
    1
    איינטרכט פרנקפורט
    2
    Live
  • לאציו
    2
    אפולון
    1
    Live
  • גנק
    2
    מאלמו
    0
    Live
  • בשיקטאש
    3
    סארפסבורג
    1
    Live
  • סביליה
    5
    סטנדרד ליאז'
    1
    Live
  • Akhisar Belediye GSK
    0
    פ.צ. קרסנודאר
    1
    Live
  • דינמו קייב
    2
    אסטנה
    2
    Live
  • ראן
    2
    יאבלונק
    1
    Live
  • פאוק
    0
    צ'לסי
    1
    Live
  • וידיאוטון
    0
    באטה בוריסוב
    2
    Live
  • לודוגורץ
    2
    באייר לברקוזן
    3
    Live
  • א.א.ק לרנקה
    0
    ציריך
    1
    Live
  • ר.ב. לייפציג
    2
    זלצבורג
    3
    Live
  • סלטיק
    1
    רוזנבורג
    0
    Live
  • קופנהגן
    1
    זניט סנט. פטרסבורג
    1
    Live
  • סלביה פראג
    1
    בורדו
    0
    Live
  • דינמו זאגרב
    4
    פנרבחצ'ה
    1
    Live
  • טרנבה
    1
    אנדרלכט
    0
    Live
  • ספורטינג
    2
    קרבאך
    0
    Live
  • ארסנל
    4
    וורסקלה
    2
    Live
  • אולימפיאקוס
    0
    בטיס
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ