ישראל העפילה מהמקום השני לגמר 4X200 חופשי
ישראל העפילה מהמקום השני לגמר 4X200 חופשי שחיה | איגוד השחייה
אליפות אירופה לנוער בשחייה: הנבחרת בכחול-לבן קבעה זמן מצוין של 7:24.15 שעות
נבחרת השליחים של ישראל העפילה היום (שישי) מהמקום השני לגמר 200X4 חופשי לאחר שקבעה זמן מצוין של 7:24.15 ביום השלישי של אליפות אירופה לנוער. תומר פרנקל (1:51.72), איתי כרמי (1:51.00), דניס לוקטב (1:50.49) ואלון שמי (1:50.94) כבר זכו במדליית ארד באליפות אשתקד וינסו הערב לשחזר את ההישג במשחה הגמר.

דוד גרצ'יק העפיל לחצי הגמר ב-200 גב מהמקום ה 16 לאחר שקבע זמן של 2:06.04.

 

חצי גמר ישראלי נוסף יהיה ב-50 חזה, לאחר שתומר גולדפדן קבע במוקדמות 28.97.

 

1,500 חתירה: גלי זילברברג קבעה 17:15.24 המהווה שיא גילאי 16-17. היא סיימה במקום הרביעי במקצה הבוקר. מקצה נוסף, מהיר יותר, ייערך הערב.


100
 פרפר: לאה פולנסקי סיימה בזמן של 1.01.97 והיא תהיה רזרבה ראשונה בחצי הגמר.

 

4x100 מעורב בנות: הנבחרת סיימה במקום ה-11:

אביב ברזילי - 1:04.42

לאה פולנסקי - 1:12.18

קטרין שפיר - 1:03.33

עדן פסקרה - 57.91

 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • אסטנה
    3
    לגיה
    1
    Live
  • דינמו קייב
    3
    יאנג בויז
    1
    Live
  • זלצבורג
    1
    ריג'קה
    1
    Live
  • הפועל באר שבע
    2
    לודוגורץ
    0
    Live
  • ויטורול קונסטנסה
    1
    אפואל ניקוסיה
    0
    Live
  • מאריבור
    1
    הפנארפג'אדר
    0
    Live
  • ניס
    1
    איאקס
    1
    Live
  • סלטיק
    0
    רוזנבורג
    0
    Live
  • קלאב ברוז'
    3
    אינסטנבול בויוקשיר
    3
    Live
  • סלביה פראג
    1
    באטה בוריסוב
    0
    Live
  • קרבאך
    0
    שריף
    0
    Live
  • סטיאווה בוקרשט
    2
    ויקטוריה פלזן
    2
    Live
  • א.א.ק
    0
    צסק״א מוסקבה
    2
    Live
  • וורדר
    1
    קופנהגן
    0
    Live
  • פרטיזן
    1
    אולימפיאקוס
    3
    Live
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ