נדאל ומארי בשמינית גמר מונטה קרלו, גם ואוורינקה
סטן ואוורינקה סטן ואוורינקה | AFP
אחרי חודש בחוץ, המדורג 1 בעולם התגבר 5:7, 5:7 על מולר ויפגוש את אלברט ראמוס-וינולאס. "השור ממאיורקה" התקשה מול אדמונד. טאיפיי: סלע הודח בשמינית הגמר
טורניר החימר במונטה קרלו נמשך היום (רביעי). סטן ואוורינקה עלה לסיבוב השלישי לאחר שניצח 2:6, 6:4, 2:6 את ייז'י וסלי ויפגוש את פבלו קוואבס הארגנטינאי בקרב על המקום ברבע הגמר.

 

דומיניק תים לא התקשה וניצח 2:6, 3:6 את רובין האס בתוך שעה ושתי דקות ויתמודד בשלב הבא מול דויד גופן. תומאש ברדיך עלה אף הוא לאחר שחזר מפיגור מערכה וניצח 6:3, 1:6, 4:6 את טומי האס הוותיק. פבלו קראנו בוסטה ניצח 4:6, 4:6 את קארן קצ'אנוב ויפגוש את נובאק ג'וקוביץ'.

 
גם אנדי מארי הצטרף למעפילים, והמשיך לשלב הבא על חשבונו של ז'יל מולר הלוקסמבורגי, עם 5:7, 5:7, לאחר שכחודש לא שיחק משחק רשמי עקב פציעה. בשלב הבא יפגוש הסקוטי את אלברט ראמוס-וינולאס המדורג 15.

אלוף השנה שעברה, "השור ממאיורקה" רפאל נדאל, ניצח 0:6, 7:5 ו-3:6 את קייל אדמונד הבריטי תוך שעתיים ו-17 דקות והעפיל גם הוא לסיבוב השלישי. אחרי 0:6 מוחץ לנדאל במערכה הראשונה, אדמונד העלה את הרף והצליח לזכות במערכה השנייה, אולם שבירה של הספרדי ל-2:3 במשחקונים במערכה השלישית הכריעה את ההתמודדות. בשלב הבא הוא יפגוש את אלכסנדר זברב הגרמני בן ה-19, המדורג 20 בעולם.

סלע הודח מטורניר טאיפיי

דודי סלע (101 בעולם) הודח בשמינית גמר טורניר טאיפיי אחרי שהפסיד 6:4, 6:3 למרקו צ'יודינלי השווייצרי (202) במשחק שארך שעה ו-21 דקות.

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בני יהודה תל אביב
    2
    מכבי חיפה
    0
    Live
  • מנצ'סטר סיטי
    1
    אברטון
    1
    Live
  • לבאנטה
    1
    ויאריאל
    0
    Live
  • מלאגה
    0
    אייבר
    1
    Live
  • הפועל עכו
    1
    בני סכנין
    2
    Live
  • מכבי תל אביב
    0
    בית''ר ירושלים
    3
    Live
  • האדרספילד
    1
    ניוקאסל
    0
    Live
  • טוטנהאם
    1
    צ'לסי
    2
    Live
  • Guildford City FC
    4
    Camberley Town FC
    0
    Live
  • Herne Bay FC
    2
    Chessington & Hook United FC
    1
    Live
  • Saint Margaretsbury FC
    2
    Hullbridge Sports FC
    2
    Live
  • Baldock Town FC
    3
    North Greenford United FC
    1
    Live
  • וורסנטר סיטי
    1
    Chasetown FC
    1
    Live
  • Quorn FC
    1
    AFC Mansfield
    3
    Live
  • Pickering Town FC
    1
    Clitheroe FC
    2
    Live
  • Crawley Green Sports SC
    2
    Berkhamsted FC
    3
    Live
  • Hallam FC
    1
    Atherton Collieries AFC
    4
    Live
  • Highworth Town FC
    2
    Marlow FC
    3
    Live
  • Littlehampton Town FC
    3
    Eastbourne United AFC
    2
    Live
  • Cray Wanderers FC
    2
    Sevenoaks Town FC
    3
    Live
  • Erith & Belvedere FC
    1
    Cray Valley Paper Mills FC
    4
    Live
  • ליל
    0
    קאן
    2
    Live
  • מרסיי
    1
    אנג'ר
    1
    Live
  • פ.ס.ז'.
    6
    טולוז
    2
    Live
  • פרייבורג
    0
    איינטרכט פרנקפורט
    0
    Live
  • מנשנגלאדבך
    1
    קלן
    0
    Live
  • אטאלנטה
    0
    רומא
    1
    Live
  • בולוניה
    1
    טורינו
    1
    Live
  • אינטר
    3
    פיורנטינה
    0
    Live
  • לאציו
    0
    ספאל
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ