שבוע לרולאן גארוס, תומאש ברדיך ניצח בפתיחת טורניר רומא
חצי גמר טורניר מדריד: נדאל - ג'וקוביץ'
הצ'כי המדורג 13 גבר על מישה זברב 6:7 (7:9), 4:6. גם דויד גופן וסם קווארי ב-32 האחרונים. הרוסיה לא התקשתה מול מקהייל
טורניר החימר הענק מסדרת ה-ATP1000 החל היום (שני) ברומא, במה שמהווה הכנה אחרונה לפני הרולאן גארוס בשבוע הבא. מי שלא יהיה באליפות בצרפת הוא רוג'ר פדרר שהוגיע כי יוותר "כדי להמשיך לשחק עוד שנים רבות", כשלשונו.

מי שפתח את המשחקים היה המדורג 28 בעולם, סם קווארי האמריקאי, שהתגבר על משוכה גבוהה בדמותו של המדורג 16 לוקאס פוייל הצרפתי, עם 6:7 (6:8), 6:7 (8:10) מייגע.


מי שעוד יהיה בסיבוב השני הוא תומאש ברדיך שהדיח את מישה זברב אחרי 6:7 (7:9), 4:6. דויד גופן הפסיד בשובר השוויון של מערכה הראשונה מול תומס בלוצ'י אך ניצח לבסוף 7:6 (5), 3:6, 4:6.

תוצאות נוספות
יאן לנארד שטרוף - ברנרנד טומיץ' 7:6 (10:8), 1:6, 4:6
ג'יאנלוקה מגר - אליאז בדנה 6:7 (3:7), 6:4, 3:0 (פרישה)
ויקטור טרויצקי - סטפנו נפוליטנו 6:7 (1), 2:6
נשים: שראפובה טיילה מול מקהאלה
זהו הטורניר הרביעי בו משתתפת מריה שראפובה מאז חזרה מעונש ההשעייה, כשהיא מקווה לרשום בו סוף סוף גמר ראשון לעונה, ואולי אפלו תואר. הצעד הראשון היה חיובי שעה שטיאטאה את כריסטינה מקהייל 4:6, 2:6 תוך שעה ו-37 דקות. 

שראפובה נהנית בקולוסיאום. פתחה טוב
שראפובה נהנית בקולוסיאום. פתחה טוב

תוצאות נוספות
דריה קסטקינה - ברבורה סטריקובה 4:6, 4:3 (פרישה)
נעומי אוסאקה - לאורה זיגמונד 6:2, 6:4
קתרינה סיניאקובה - שוואי ז'אנג 7:5, 3:6, 6:7 (6:8)
לוסי ספארובה - מיריאנה לוצ'יץ' בארוני 7:5, 4:6, 6:3
יוליה פוטינטסבה - מויקה פוייג 5:7, 2:6
לסיה צורנקו - דבורה צ'ייסה 2:6, 5:7

 

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • בני יהודה תל אביב
    2
    מכבי חיפה
    0
    Live
  • מנצ'סטר סיטי
    1
    אברטון
    1
    Live
  • לבאנטה
    1
    ויאריאל
    0
    Live
  • מלאגה
    0
    אייבר
    1
    Live
  • הפועל עכו
    1
    בני סכנין
    2
    Live
  • מכבי תל אביב
    0
    בית''ר ירושלים
    3
    Live
  • האדרספילד
    1
    ניוקאסל
    0
    Live
  • טוטנהאם
    1
    צ'לסי
    2
    Live
  • Guildford City FC
    4
    Camberley Town FC
    0
    Live
  • Herne Bay FC
    2
    Chessington & Hook United FC
    1
    Live
  • Saint Margaretsbury FC
    2
    Hullbridge Sports FC
    2
    Live
  • Baldock Town FC
    3
    North Greenford United FC
    1
    Live
  • וורסנטר סיטי
    1
    Chasetown FC
    1
    Live
  • Quorn FC
    1
    AFC Mansfield
    3
    Live
  • Pickering Town FC
    1
    Clitheroe FC
    2
    Live
  • Crawley Green Sports SC
    2
    Berkhamsted FC
    3
    Live
  • Hallam FC
    1
    Atherton Collieries AFC
    4
    Live
  • Highworth Town FC
    2
    Marlow FC
    3
    Live
  • Littlehampton Town FC
    3
    Eastbourne United AFC
    2
    Live
  • Cray Wanderers FC
    2
    Sevenoaks Town FC
    3
    Live
  • Erith & Belvedere FC
    1
    Cray Valley Paper Mills FC
    4
    Live
  • ליל
    0
    קאן
    2
    Live
  • מרסיי
    1
    אנג'ר
    1
    Live
  • פ.ס.ז'.
    6
    טולוז
    2
    Live
  • פרייבורג
    0
    איינטרכט פרנקפורט
    0
    Live
  • מנשנגלאדבך
    1
    קלן
    0
    Live
  • אטאלנטה
    0
    רומא
    1
    Live
  • בולוניה
    1
    טורינו
    1
    Live
  • אינטר
    3
    פיורנטינה
    0
    Live
  • לאציו
    0
    ספאל
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ