פדרר וג'וקוביץ' דרסו בדרך לסיבוב השלישי, פלישקובה הודחה
נובאק ג'וקוביץ' נובאק ג'וקוביץ' | Gettyimages
הסרבי הביס את פבלצ'ק הצ'כי, פדרר טייל מול לאיוביץ' ודימיטרוב לא התקשה מול בגדאטיס בדרך למפגש עם דודי סלע. נשים: המדורגת שלישית עפה מוקדם מהצפוי, קרבר עלתה
במקביל למשחק של דודי סלע מול ג'ון איסנר, הסיבוב השני בווימבלדון ננעל היום (חמישי) בגברים ובנשים.

 

גברים

נובאק ג'וקוביץ' (4) ממשיך את הטיול שלו לעבר שלבי ההכרעה. אחרי שנהנה מהפרישה של יריבה בסיבוב הקודם, הסרבי "עבד" 96 דקות בדרך ל-2:6, 2:6, 1:6 קליל על אדם פבלצ'ק הצ'כי. ארנסטס גולוביס הלטבי (589), שבשיאו דורג במקום התשיעי בעולם, הביס את מרטין דל פוטרו 0:3 עם  4:6, 4:6, 6:7 (3:7).

דומיניק תים
עבד שעתיים ו-54 דקות בדרך לניצחון 7:5, 4:6, 2:6, 4:6 על ז'יל סימון הצרפתי. רוג'ר פדרר (5) המשיך בטיול עם 6:7(0), 3:6, 2:6 על דושאן לאיוביץ' (79) הסרבי בתוך שעה ו-32 דקות. 

 



תוצאות נוספות

דויד פרר (39) – סטיב דרסיס (61) 0:3 (דרסיס פרש)


גיורגי דימיטרוב
(11) – מרכוס בגדאטיס (65) 3:6, 2:6, 1:6


מישה זברב
(30) - מיכאיל קוקושקין (118) 1:6, 2:6, 6:2, 6:3, 4:6

גאל מונפיס (14) - קייל אדמונד (50) 6:7 (1:7), 4:6, 4:6

אדריאן מאנרינו - יוצ'י סוגיטה היפני 1:6, 7:5, 4:6, 6:7, 2:6.

תומאש ברדיך (15) - ריאן האריסון (41) 3:6, 2:6, 1:6

מילוש ראוניץ' (7) – מיכאיל יוז'ני (82) 6:3, 6:7 (7), 4:6, 5:7

ג'ראד דונלדסון (67)- פבלו לורנצי (33) 4:6, 6:7(0), 7:6(0), 2:6

סשה זברב (12) – פרננס טיאפו (64) 3:6, 4:6, 3:6

ג'ק סוק (18) - סבסטיאן אופנר (216) 6:3, 6:4, 3:6, 2:6, 6:2.

גריגור דימיטרוב. בשלב הבא מול דודי (gettyimages)
גריגור דימיטרוב. בשלב הבא מול דודי (gettyimages)

נשים

סבטלנה קוזנצובה (8) ניצחה 0:6, 5:7 את אקטרינה מקארובה (47) בתוך שעה ו-11 דקות. הפתעה ענקית נרשמה כשהמדורגת שלישית בעולם קרולינה פלישקובה הפסידה 3:6, 7:5, 2:6 למגדלנה ריבריקובה אחרי שעתיים ו-20 דקות. אנג'ליק קרבר (1) לא התקשתה במיוחד מול קריסטן פליפקנס (88) עם 5:7, 5:7 אחרי שעה ו-46 דקות. הגרמנייה תפגוש את שלבי רוג'רס שגברה על לוסי ספרובה 7:6(4), 4:6, 3:6.

המדורגת במקום הראשון בעולם, אנג'ליק קרבר הגרמנייה, הביסה בקלילות את קריסטין פליפקנס (88) בתוצאה 5:7, 5:7 לאחר שעה ו-46 דקות בלבד.


תוצאות נוספות

קוקו וונדוויי
(25) - טטיאנה מריה (74) 4:6, 2:6

פולונה הרצוג (265) – ברברה לפצ'נקו (68) 7:6 (2), 2:6, 2:6

לסיה צורנקו (35) – ויקטוריה גולוביץ' (73) 1:6, 6:2, 3:6

אגנייצ'קה רדוואנסקה - כריסטינה מקהייל  5:7, 6:7, 3:6.

אליסון ריסקה - כריסטינה מלאדנוביץ' 6:2, 4:6, 4:6.

סוראנה-מיכאלה סירסטי - בת'ני מאטק-סאנדס (פרישה של מאטק-סאנדס)

זארינה דיאס - ארינה רודיונובה  4:6, 6:7.
 

גרבינייה מוגורוסה (15) - ינינה וויקמאייר (96) 2:6, 4:6

פטרה מרטיץ' (135) - דניסה אלרטובה (107) 1:6, 4:6

דריה קאסטקינה (30) - אנט קונטבייט (38) 6:3, 6:2

שלבי רוג'רס (70) - לוסי סאפרובה (34) 7:6, 4:6, 3:6

כריסטינה קוצ'ובה (105) - תימאה באצ'סינצקי (20) 6:1, 6:1

טסבנטנה פירונקובה (131) - קרולין ווזניאצקי (6) 6:3, 6:4

עוד מהרשת

עוד מהרשת

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • אסטנה
    3
    לגיה
    1
    Live
  • דינמו קייב
    3
    יאנג בויז
    1
    Live
  • זלצבורג
    1
    ריג'קה
    1
    Live
  • הפועל באר שבע
    2
    לודוגורץ
    0
    Live
  • ויטורול קונסטנסה
    1
    אפואל ניקוסיה
    0
    Live
  • מאריבור
    1
    הפנארפג'אדר
    0
    Live
  • ניס
    1
    איאקס
    1
    Live
  • סלטיק
    0
    רוזנבורג
    0
    Live
  • קלאב ברוז'
    3
    אינסטנבול בויוקשיר
    3
    Live
  • סלביה פראג
    1
    באטה בוריסוב
    0
    Live
  • קרבאך
    0
    שריף
    0
    Live
  • סטיאווה בוקרשט
    2
    ויקטוריה פלזן
    2
    Live
  • א.א.ק
    0
    צסק״א מוסקבה
    2
    Live
  • וורדר
    1
    קופנהגן
    0
    Live
  • פרטיזן
    1
    אולימפיאקוס
    3
    Live
  • מינסק
    3
    רבוטניצ'קי
    0
    Live
  • Lyngby BK
    2
    סלובן ברטיסלבה
    1
    Live
  • הלסינקי
    1
    שקנדיה
    1
    Live
  • וואסאן
    2
    ברונדבי
    1
    Live
  • מריג'נפולה
    0
    ליפאג'ה
    1
    Live
  • טאקאיי
    2
    נורקופינג
    1
    Live
  • מלאדה בולסלאב
    2
    שמרוק רוברס
    0
    Live
  • FK Dinamo Brest
    0
    ריינדורף
    3
    Live
  • אוד
    1
    ואדוז
    0
    Live
  • SK Brann
    0
    MFK Ružomberok
    2
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    אפולון
    2
    Live
  • Zirə PFK
    0
    א. גיורגיו
    0
    Live
  • לבסקי סופיה
    1
    היידוק
    2
    Live
  • בני יהודה תל אביב
    2
    טרנצ'ין
    0
    Live
  • א.י.ק סולנה
    2
    ז'לז'ניצר
    0
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ