זימוני בכורה בנבחרת הפדרציה לאקשיברובה ולקמחי, חזניוק בחוץ

ולדה אקשיברובה ולדה אקשיברובה | טוויטר
המאמנת סנדרה ורסמן והקפטנית ציפי אובזילר השלימו את הסגל לקראת טורניר החימר באתונה באפריל, גם יוליה ולינה גלושקו בפנים. המדורגת הבכירה לא זומנה. סגל הדייויס לקראת משחק החוץ בצ'כיה יפורסם בימים הקרובים
מאמנת נבחרת הפדרציה סנדרה ורסמן והקפטנית ציפי אובזילר זימנו את יוליה גלושקו, ולדה אקשיברובה, לינה גלושקו ושביט קמחי לטורניר הקרוב שיתקיים על מגרשי החימר באתונה ב-18-21 באפריל. עבור אקשיברובה וקמחי זהו זימון בכורה לנבחרת. דניז חזניק, המדורגת הבכירה של ישראל (256), נותרה בחוץ.

בטורניר בית 2 האירופאי/אפריקני באתונה ישתתפו שמונה נבחרות: בוסניה, דנמרק, מצרים, מולדובה, יוון, נורבגיה, לוקסמבורג וישראל. בתום משחקי שני הבתים ישחקו שתי הראשונות בכל בית משחקי הצלבה על האפשרות להעפיל בחזרה לבית 1 האירופאי/אפריקני ב-2019. סך הכל שתי נבחרות יעלו בחזרה לבית 1 ושתי נבחרות ירדו לבית 3.


נבחרת הדייויס של ישראל תצא למשחק חוץ נגד נבחרת צ'כיה באוסטרובה על מגרש חימר באולם, המפגש יתקיים ב-6-7 באפריל וקפטן הנבחרת הראל לוי יפרסם את הסגל בימים הקרובים.

דניז חזניוק. המדורגת הבכירה בחוץ (איגוד הטניס)
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • Tobyl Qostanaı FK
    2
    סמטרידה
    0
    Live
  • קאיראט
    7
    UE Engordany
    1
    Live
  • מינסק
    1
    דריי סיטי
    2
    Live
  • ויטורול קונסטנסה
    0
    RFC Union Lëtzebuerg
    0
    Live
  • לאצ'י
    1
    אנורתוסיס
    0
    Live
  • גנדזאסר
    2
    פוזנן
    1
    Live
  • אירטיש פבלודאר
    0
    טאקאיי
    1
    Live
  • קאליו
    1
    שטיארנן
    0
    Live
  • סלביה סופיה
    2
    Ilves Tampere
    1
    Live
  • מולדה
    5
    גלנאבון
    1
    Live
  • Gzira United FC
    0
    FK Radnički Niš
    1
    Live
  • ריגה
    1
    צסק''א סופיה
    0
    Live
  • סלובן ברטיסלבה
    5
    מילסמי
    0
    Live
  • ז'לגיריס
    1
    קי
    1
    Live
  • פרישטינה
    0
    פולה
    0
    Live
  • ד. טבליסי
    1
    FC DAC Dunajská Streda
    2
    Live
  • אפולון
    2
    FK Stumbras Kaunas
    0
    Live
  • זאריה באלטי
    1
    Górnik Zabrze
    1
    Live
  • וורדר
    0
    פיוניק
    2
    Live
  • א.י.ק סולנה
    1
    שמרוק רוברס
    1
    Live
  • שחטיור סוליגורסק
    2
    גאפ קונה
    0
    Live
  • מכבי תל אביב
    1
    פרנצווארוש
    0
    Live
  • אינטר באקו
    2
    בלזאן
    1
    Live
  • סארפסבורג
    2
    ÍB Vestmannaeyja
    0
    Live
  • האקן
    1
    ליפאג'ה
    2
    Live
  • פרוגרס
    0
    גאבאלה
    1
    Live
  • FC Nordsjælland
    2
    קליפטונוויל
    1
    Live
  • בית''ר ירושלים
    1
    צ'יחורה סקחר
    2
    Live
  • KS Luftëtari Gjirokastër
    3
    וונטספילס
    3
    Live
  • קופנהגן
    1
    Kuopion PS
    1
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ