המדריך המלא: כל המשחקים, השעות והאצטדיונים
לוז'ניקי לוז'ניקי | Getty
רוסיה תפתח בלוז'ינקי ב-14 ביוני (17:00) נגד ערב הסעודית, ברזיל מול שווייץ (17 ביוני, 20:00) ברוסטוב, אנגליה תשחק עם טוניסיה בוולווגרד (18 ביוני, 20:00) ופורטוגל וספרד ישחקו בסוצ'י (15 ביוני, 20:00)
משחק הפתיחה של מונדיאל 2018 ברוסיה יתקיים באיצטדיון לוז'ניקי במוסקבה ב-14 ביוני ב-17:00 שעון ישראל. משחק הגמר ייערך באותו מקום ובאותה שעה ב-15 ביולי. סך הכל צפויים לנו 32 יום של חגיגת כדורגל מוחלטת.

שוקלים לנסוע לרוסיה, רוצים לתכנן את הקיץ? הבאנו עבורכם את הלוח המלא של המשחקים. מבית 1 עד בית 8 כולל שלבי הנוקאאוט. כל המשחקים, השעות (שעון ישראל) והאצטדיונים בפנים. 


  •  ארגנטינה קיבלה את המוות עם קרואטיה, איסלנד וניגריה

בית 1

14.6, 17:00: רוסיה - סעודיה (לוז'ניקי)
15.6, 14:00: מצרים - אורוגוואי (יקטרינבורג)
19.6, 20:00: רוסיה - מצרים (סנט פטרסבורג)
20.6, 17:00: אורוגוואי - סעודיה (רוסטוב)
25.6, 16:00: סעודיה - מצרים (ולגוגרד)
25.6, 16:00: אורוגוואי - רוסיה (סמארה)

בית 2
15.6, 17:00: מרוקו - אירן (סנט פטרסבורג)
15.6, 20:00: פורטוגל - ספרד (סוצ'י)
20.6, 14:00: פורטוגל - מרוקו (לוז'ניקי)
20.6, 20:00, אירן - ספרד (קאזאן)
25.6, 20:00: אירן - פורטוגל (סרנסק)
25.6, 20:00: ספרד - מרוקו (קלינינגרד)


בית 3
16.6, 12:00: צרפת - אוסטרליה (קאזאן)
16.6, 18:00: פרו - דנמרק (סרנסק)
21.6, 14:00: צרפת - פרו (יקטרינבורג)
21.6, 17:00: דנמרק - אוסטרליה (סמארה)
26.6, 16:00: דנמרק - צרפת (לוז'ניקי)
26.6, 16:00: אוסטרליה - פרו (סוצ'י)


פותחים מול אוסטרליה (Getty)

בית 4
16.6, 15:00: ארגנטינה - איסלנד (מוסקבה)
16.6, 21:00: קרואטיה - ניגריה (קלינינגרד)
21.6, 20:00: ארגנטינה - קרואטיה (ניז'ני נובגורוד)
22.6, 17:00: ניגריה - איסלנד (ולגוגרד)
26.6, 20:00: ניגריה - ארגנטינה (סנט פטרסבורג)
26.6, 20:00: איסלנד - קרואטיה (רוסטוב)

בית 5
17.6, 14:00: קרואטיה - סרביה (סמארה)
17.6, 20:00: ברזיל - שווייץ (רוסטוב)
22.6, 14:00: ברזיל - קוסטה ריקה (סנט פטרסבורג)
22.6, 20:00: סרביה - שווייץ (קלינינגרד)
27.6, 20:00: סרביה - ברזיל (מוסקבה)
27.6, 20:00: שווייץ - קוסטה ריקה (ניז'ני נובגורוד)


גרמניה. תעשה ריפיט? (Getty)

בית 6
17.6, 17:00: גרמניה - מקסיקו (לוז'ניקי)
18.6, 14:00: שבדיה - דרום קוראה (ניז'ני נובגורוד)
23.6, 17:00: גרמניה - שבדיה (סוצ'י)
23.6, 20:00: דרום קוראה - מקסיקו (רוסטוב)
27.6, 16:00: דרום קוראה - גרמניה (קאזאן)
27.6, 16:00: מקסיקו - שבדיה (יקטרינבורג)

בית 7

18.6, 17:00: בלגיה - פנמה (סוצ'י)
18.6, 20:00: טוניסיה - אנגליה (וולגוגרד)
23.6, 14:00: בלגיה - טוניסיה (מוסקבה)
24.6, 14:00: אנגליה - פנמה (ניז'ני נובגורוד)
28.6, 20:00: אנגליה - בלגיה (קלינינגרד)
28.6, 20:00: פנמה - טוניסיה (סרנסק)


לבנדובסקי. סנגל מחכה לו באצטדיון ספרטק ב-19 ביוני (Getty)

בית 8
19.6, 14:00: פולין - סנגל (מוסקבה)
19.6, 17:00: קולומביה - יפן (סרנסק)
24.6, 17:00: יפן - סנגל (יקטרינבורג)
24.6, 20:00: פולין - קולומביה (קאזאן)
28.6, 16:00: יפן - פולין (ולגוגרד)
28.6, 16:00: סנגל - קולומביה (סמארה)

שמינית הגמר:
30.6, 16:00: מנצחת בית ג' - סגנית בית ד' (קאזאן)
30.6, 20:00: מנצחת בית א' - סגנית בית ב' (סוצ'י)
1.7, 16:00: מנצחת בית ב' - סגנית בית א' (לוז'ניקי)
1.7, 20:00: מנצחת בית ד' - סגנית בית ג' (ניז'ני נובגורוד)
2.7, 16:00: מנצחת בית ה' - סגנית בית ו' (סמארה)
2.7, 20:00: מנצחת בית ז' - סגנית בית ח' (רוסטוב)
3.7, 16:00: מנצחת בית ו' - סגנית בית ה' (סנט פטרסבורג)
3.7, 20:00: מנצחת בית ח' - סגנית בית ז' (מוסקבה)

משחקי רבע הגמר: 6-7.7

משחקי חצי הגמר: 10-11.7

המשחק על המקום השלישי: 14.7

הגמר: 15.7 (17:00)
 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • מכבי נתניה
    1
    הפועל באר שבע
    5
    Live
  • ארסנל
    4
    ווסטהאם
    1
    Live
  • סטוק
    1
    ברנלי
    1
    Live
  • מנצ'סטר סיטי
    5
    סוונזי
    0
    Live
  • צ'לסי
    2
    סאות'המפטון
    0
    Live
  • ניס
    1
    מונפלייה
    0
    Live
  • סט. אטיין
    2
    טרואה
    1
    Live
  • בורדו
    0
    פ.ס.ז'.
    1
    Live
  • אאוגסבורג
    2
    מיינץ
    0
    Live
  • קלן
    2
    שאלקה
    2
    Live
  • קליארי
    0
    בולוניה
    0
    Live
  • אודינזה
    1
    קרוטונה
    2
    Live
  • קייבו
    1
    אינטר
    2
    Live
  • לאציו
    4
    סמפדוריה
    0
    Live
  • אטאלנטה
    2
    טורינו
    1
    Live
  • יובנטוס
    0
    נאפולי
    1
    Live
  • ג'ירונה
    0
    אספניול
    2
    Live
  • מלאגה
    2
    ריאל סוסיאדד
    0
    Live
  • לאס פלמאס
    0
    אלאבס
    4
    Live
  • אתלטיקו מדריד
    0
    בטיס
    0
    Live
  • עירוני קרית שמונה
    2
    בני סכנין
    0
    Live
  • מכבי פתח תקווה
    0
    מכבי חיפה
    1
    Live
  • הפועל אשקלון
    0
    הפועל עכו
    2
    Live
  • מכבי תל אביב
    2
    בני יהודה תל אביב
    0
    Live
  • ווסט ברום
    2
    ליברפול
    2
    Live
  • ווטפורד
    0
    קריסטל פאלאס
    0
    Live
  • ברמינגהאם
    2
    שפילד יונייטד
    1
    Live
  • בולטון
    0
    וולבס
    4
    Live
  • ברנטפורד
    2
    ק.פ.ר.
    1
    Live
  • בריסטול
    5
    האל
    5
    Live
הירשם לניוזלטר עם ההעדפות שלך הרשמה
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ