תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מיכאל ניס מועמד להפועל תל אביב

|
מאמן הנבחרת הצעירה עשוי להחליף את אסי דומב, בכפוף לאישורה של ההתאחדות

מאת: אביתר לנג     צילום: אתר ההתאחדות לכדורגל

 

 

הפועל תל אביב בודקת ביומיים האחרונים את אופציית החתמתו של מאמנה של הנבחרת הצעירה, מיכאל ניס. הגרמני מוערך מאוד בהתאחדות לכדורגל, אולם לאור מצבה הפיננסי הקשה של ההתאחדות הודיע לו היו"ר עופר עיני כי אין ביכולתה להמשיך ולממן את חוזהו.

 

 

הצדדים הגיעו להסכמה על סיום עבודתו בחודש מאי הקרוב, אלא שניס מצידו מרגיש שהצליח להתאקלם בישראל ומעוניין להמשיך ולאמן בארץ. בשיחה שקיים עם גורם המקורב להפועל ת"א, עלתה האפשרות שיגיע לחודורוב כבר בימים הקרובים, בכפוף לאישור ההתאחדות לכדורגל.

 

"ניס הוא אופציה מאד מעניינת בשבילנו", אמר גורם המקורב מאוד להפועל תל אביב והוסיף, "צריך לבדוק טוב את העלויות שלו ולקחת בחשבון שמדובר במאמן זר. לכל הדעות הוא עושה עבודה מצוינת עם הנבחרת הצעירה".

 

מסתמן שניס, לצד אלי כהן "השריף", הם המועמדים הסופיים לאימון הפועל, שלא מעוניינת במאמנה הנוכחי אסי דומב ושוקלת את דרכי ההיפרדות מהמאמן הצעיר, זאת לאחר שהמנג'ר אייל ברקוביץ' עזב רק לפני מספר ימים.

 

 

ניס בן ה-46 עבד כמאמן נבחרות איי סיישל ורואנדה, ולאחר מכן שימש כמנהל הטכני של התאחדות הכדורגל הדרום אפריקאית. בשנתיים האחרונות הוא אימן את הנבחרת הצעירה של ישראל, אך לאחרונה כאמור קיבל הודעה על הפסקת עבודתו, בגלל שכרו הגבוה המוערך בקרוב ל-1.5 מיליון שקלים לשנה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ