תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לידור כהן יחזור להרכב בית"ר

|
גיא לוי מתכונן למשחק מול האקסית סכנין (יום א', ספורט1 ב-20:15), אצילי חוזר לסגל
מאת: דורון בר      צילום: ערן לוף
 
 
 
 
בבית"ר ירושלים ממתינים להחלטת דיין בית הדין, ישראל שמעוני בנושא עונשה של הקבוצה בפרשת היריקות לכאורה והקללות לעברו של חלוץ הפועל קריית שמונה אחמד עאבד. בקבוצה מאמינים כי בשל חילוקי הדעות בנושא והטיעונים שהביאה הקבוצה, כולל קטע משידור המשחק בטלוויזיה, העונש יהיה קנס כספי בלבד, ולא עונש נוסף של רדיוס.
 
 
אוהדי הקבוצה התבקשו שלא להגיע ביום ראשון לאצטדיון טדי למשחק ללא קהל נגד בני סכנין ולא לעורר פרובוקציות כשאוטובוס האורחת יגיע ויצא מאצטדיון טדי.
 
 
בבית"ר ירושלים ממשיכים במאמצים להפוך את הקשר/חלוץ דני פרדה לאחד השחקנים שיובילו וינהיגו את הקבוצה. פרדה שזוכה אצל המאמן גיא לוי לפתוח בהרכב עדיין אינו מצליח להפוך לשחקן ההתקפי היצירתי כפי שהיה במכבי פתח תקווה. לוי משקיע בצד המנטלי מול פרדה ומקיים איתו שיחות אישיות כדי שישוב להשפיע על משחקה של הקבוצה.
 
 
אנטל. ימשיך בהרכב של גיא לוי (ערן לוף)
 
 
לשבחים רבים זוכה הקשר, לידור כהן, שבשני משחקי הניצחון האחרונים על הפועל קריית שמונה והפועל חיפה נכנס כמחליף והביא את השינוי בדרך לניצחונות המרשימים. באימוני האחרונים תורגל כהן בהרכב ככל הנראה על פניו של דני פרדה. לסגל הקבוצה יחזור ביום ראשון החלוץ, עומר אצילי, שסיים עונש הרחקה בשל כרטיסים צהובים. חלוץ הרכש הרומני, ליביו אנטל, ימשיך לקבל את חולצת ההרכב הראשון.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ