תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ואן חאל נגד רוי הודג'סון

ואן חאל נגד רוי הודג'סון
אחרי שמאמן אנגליה ביקר את ההולנדי בעניין תפקודו של ויין רוני, הגיעה התגובה
מאת: יעקב זיו       צילום:GettyImages
 
 
 
 
עיתוני אנגליה עוסקים הבוקר (ראשון) בוויכוח המתוקשר בין מנג'ר מנג'ר מנצ'סטר יונייטד לואיס ואן חאל ומאמן הנבחרת רוי הודג'סון שדורש מ-LVG להחזיר את רוני לעמדת חלוץ. כמו כן בשאלה מי יאמן את נבחרת אנגליה אחרי היורו 2016. רוי הודג'סון צפוי לפרוש והוא מריץ את עוזרו ומגן יונייטד בעבר, גארי נוויל, לתפקיד.
 
 
בשאלת רוני, הבהיר המנג'ר ההולנדי שהוא ימשיך לשחק עם וויין רוני כקשר אחורי או בשמאל ולא כחלוץ כפי שהוא משחק בנבחרת. לדבריו, רוני צריך לשחק בעמדת קשר אחורי לטובת הקבוצה. "אני חייב גם להשוות את רוני לחלוצים שאני יכול לשים בחוד. אני צריך לבחור בין פלקאו, ואן פרסי והאחרים. אם הייתי מאמן נבחרת אנגליה גם אצלי הוא היה משחק בחוד, אבל המצב ביונייטד אחר".
 
 
הודג'סון בן ה-67 חתם על חוזה כמאמן אנגליה לעוד ארבע שנים ב-2012, אבל ספג ביקורת על ההופעה הגרועה במונדיאל 2014 שהיתה הכי חלשה מאז מונדיאל 1958. לפי ה'דיילי סטאר' הוא המליץ להתאחדות האנגלית לתת את הג'וב של המאמן הבא לעוזרו גארי נוויל. 
 
 
 
 
מאז תחילת המוקדמות של היורו 2016 אנגליה ניצחה את כל משחקיה, אבל בטורניר עצמו, מכיוון שהיריבות במונדיאל הרבה יותר חזקות, היא כושלת. "כרגע אני מרגיש טוב, אני לא מרגיש בגיל שלי. מקווה להמשיך עוד כמה שנים טובות באימון, אבל לא יכול לאשר שאמשיך בתפקיד מאמן אנגליה. אני מעדיף שהעתיד יכריע לבדו. כשהזמן יתקדם נראה מה יהיה. זה לא משהו שמטריד אותי", אמר הודג'סון.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ