תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

גיא חיימוב עשוי לפתוח מול וויילס

|
הירידה של אופיר מרציאנו ביכולת הובילה את אלי גוטמן לשקול שינוי בשער הנבחרת
מאת: אשר גולדברג    צילום: ערן לוף
 
 
בעוד קצת יותר מחודש יימשך מסעה של נבחרת ישראל אל עבר אליפות אירופה 2016, כשהיא תארח שני משחקי מוקדמות - הראשון מול וויילס (28.3) באצטדיו 'סמי עופר' בחיפה, והשני, שלושה ימים לאחר מכן (31.3) מול נבחרת בלגיה באצטדיון 'טדי' בירושלים.
 
 
בשלושת משחקיה האחרונים של הנבחרת בקמפיין, השוער של אלי גוטמן בין הקורות היה אופיר מרציאנו, שוער מ.ס אשדוד שבמשחקים אלה שמר על שער נקי מול בוסניה, אולם לאחרונה חלה ירידה ביכולתו וגם אלי גוטמן לא יכול היה שלא להבחין בכך.
 
המאמן הלאומי לא מרוצה ממספר שערים שספג מרציאנו במדי מ.ס אשדוד, ושוקל לפתוח במשחק מול וויילס עם שוער הפועל קרית שמונה, גיא חיימוב.
 
חיימוב עוצר את בן הרוש ומכבי תל אביב שלשום (עדי אבישי)
 
המשחקים הבאים של קריית שמונה הם המשחקים הגדולים של הכדורגל הישראלי העונה, כאשר היא תפגוש פעמיים את מכבי תל אביב בגביע המדינה וכן בליגה את הפועל באר שבע ומכבי חיפה. המשחקים האלה הם שצפויים להכריע מי מהשניים, מרציאנו או חיימוב, יהיה בסופו של דבר השוער שיזכה לאמונו של גוטמן במשחק מול גארת' בייל וחבריו, כאשר ניצחון במפגש זה יותיר את ישראל עם מאזן מושלם (ארבעה ניצחונות מארבעה משחקים בסיטואציה זו) וסיכוי גבוה במיוחד להעפיל למשחקי היורו בקיץ 2016 בצרפת.
 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ