תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ג'ון טרי קורא לראשי צ'לסי להחתימו

|
הבלם מוכן לחתום על חוזה חדש לשנה אחת בלבד: "מקווה שידפקו על דלתי בקרוב"

מאת: יעקב זיו         צילום: Gettyimages

 

ג'ון טרי מגלה העונה יכולת מצוינת בהגנה של צ'לסי. לאחרונה הוא אף קיבל מחמאות מהמנג'ר ז'וזה מוריניו ששיבח אותו ואמר שהוא שיפר את משחקו בגלל שהוא "מאושר כיום במועדון". היום פורסם בשני עיתונים באנגליה, ה'סאן' וה'דיילי אקספרס', שהבלם מעוניין להאריך את חוזהו, שמסתיים בקיץ 2015, בשנה נוספת.

 

 

טרי, שגדל במחלקת הנוער של צ'לסי, החל את דרכו בקבוצה הבוגרת ב-1998 ורשם מאז 620 משחקים במדי המועדון. סביר להניח שמוריניו יפעל כדי להאריך את חוזהו. בשנה שעברה היה מקרה דומה עם פרנק למפארד שהציג יכולת טובה בשלבים ארוכים של העונה, אבל לא קיבל הארכת חוזה.

 

לפי הסטטיסטיקות, בגיל 34 טרי הפך להיות שחקן מושלם יותר מאשר היה בגיל 24. הוא זוכה ביותר תיקולים, מנצח יותר בעימותים ומבצע פחות עבירות. שני העיתונים כבר כתבו השנה שטרי יקבל חוזה נוסף עם שכר שבועי של 175 אלף ליש"ט, אבל כעת לא ברור אם החוזה אכן עומד להיחתם.

 

 

'הסאן' אפילו מדגיש שטרי קורא לראשי צ'לסי להאריך לו את החוזה ומכאן שיש כנראה התלבטות בהנהלת המועדון. בנוסף לשחקן הוותיק, משחקים כבלמים גארי קייהיל וקורט זומה, שלאחרונה קיבל צ'אנס ממוריניו ונראה שהוא בונה עליו כבלם העתיד של הקבוצה.

 

הכתבה מה'סאן' (צילום מסך)

 

'האקספרס' דיבר עם חברים של טרי שציטטו אותו: "אני מקווה שבקרוב הם יבואו לדפוק על דלת חדרי. בשנה שעברה הייתי עצבני מעט בגלל הנושא. אני רוצה להישאר ומקווה שהיכולת שלי מוכיחה להם עד כמה אני חשוב. חוזה לשנה מצידי הוא בסדר גמור ואפשר להמשיך כך ובכל שנה להעריך מחדש את המצב". לגבי האפשרות שטרי לא ישחק בכל משחק אמר הבלם הוותיק: "אני רוצה לשחק, כי זה משאיר אותי בכושר".

 

בתוך כך פרסם העיתון 'דיילי מייל' כי ראשי מנצ'סטר יונייטד מעוניינים לרכוש את מגן טוטנהאם, קייל ווקר. המגן, שנבחר לשחקן הצעיר של העונה ב-2012, חזר לאחרונה מפציעה ארוכה ומגלה יכולת טובה. ליונייטד חסרים מגנים תוקפים דוגמת ווקר, שאף נכלל בסגל הרחב של נבחרת אנגליה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ