תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"שיחקנו נגד הקבוצה הטובה בעולם"

"שיחקנו נגד הקבוצה הטובה בעולם"
מאמן פאדרבורן החמיא לבאיירן אחרי ה-0:6. לבנדובסקי: "אין לי שום בעיה בקבוצה"

מאת: יעקב זיו         צילום: Gettyimages

 

רכבת ההרים של באיירן מינכן נמשכת. אחרי התיקו 0:0 מול שחטאר דונייצק בליגת האלופות, התפוצצה אתמול הדאבליסטית הגרמנית על פאדרבורן עם 0:6 מוחץ, שהשלים 14 גולים שלה בתוך שני מחזורים בלבד. רוברט לבנדובסקי, שספג ביקורת רבה לאחרונה על חוסר השתלבותו בקבוצה, סתם לכולם את הפה עם משחק נהדר והבהיר שאין לו שום בעיה עם המאמן.

 

 

החלוץ כבש לראשונה צמד במדי קבוצתו החדשה, כאשר מצא את הרשת בשתי הבעיטות היחידות של באיירן במחצית הראשונה. "אין לי שום בעיה בבאיירן", הגיב הפולני על ידיעות שהוא לא מרוצה בקבוצה, "אני רוצה לשחק כל משחק, ולא יכול להיות יותר טוב מאשר היה היום. כשאתה משחק בקבוצה גדולה הציפיות ממך תמיד גדולות. כחלוץ, אני תמיד רוצה לשחק ולכבוש שערים".

 

 

 

המנג'ר המקצועי, מתיאס זאמר, שאמר אחרי התיקו עם דונייצק ש"זאת לא באיירן מינכן האמיתית", התלהב מלבנדובסקי: "לא רק השערים שלו חשובים, גם התנועות שלו במגרש, כך שגם אם הוא לא כובש זה תורם לנו. הוא כבש שערים כמו שעבדנו באימונים". גם סטפן אפנברג, כיום פרשן 'סקיי', החמיא לחלוץ: "כל אלה שטוענים שרכישת לבנדובסקי היתה טעות - אין להם מושג בכדורגל. הוא שחקן שיכול להתאים את עצמו לכל שיטת משחק בעולם".

 

אנדרה ברייטנרייטר, מאמן פאדרבורן, המדורגת מעל הקו האדום, התנצל בסיום: "שיחקנו נגד הקבוצה הכי טובה בעולם והמאמן הכי טוב בעולם. אני רק יכול להגיד לפפ גווארדיולה תודה על החוויה הענקית שנתן לי". המנג'ר המקצועי של פאדרבורן היה פחות נדיב לאחר שטען כי הרחקת שחקן של קבוצתו שלא בצדק הביאה להתדרדרות של קבוצתו.

 

פפ גווארדיולה אמר בסיום: "לבנדובסקי כבש, כי הפעם הצלחנו לערב אותו יותר במשחק. היום הייתי מאוד מרוצה מהקבוצה שלי". אריאן רובן, שכבש צמד, השווה כבר בשלב הזה של העונה את שיא ההבקעות שלו בעונה אחת בבאיירן כאשר הגיע ל-16 שערים – כמו בעונתו הראשונה במינכן. בשער הבא שלו הוא יקבע שיא כיבושים עונתי, לא רק בבאיירן אלא לאורך כל הקריירה.

 

 

 

 

המארחים טענו שפלוריאן הארטז הורחק שלא בצדק, ושלא היה צריך להישרק פנדל בדקה ה-63. המגן בן ה-21 מתח ביקורת על השופט בסטיאן דנקרט: "רובן נפל והוא שלף מיד אדום לעברי. זה לא היה מוצדק". רובן השלים את המהלך וכבש בפנדל. ההולנדי ולבנדובסקי קיבלו ציון 1 - הגבוה ביותר ב'בילד' הגרמני.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ