תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"תיקו זו לא תוצאה טובה עבורנו"

|
ערן זהבי מאוכזב מה-1:1 מול ק"ש בגביע. בכר: "הגיע לנו להשוות, נתן ביטחון לגומלין"

מאת: מערכת ספורט2                צילומים: עדי אבישי

 

 

אחרי שהייתה בפיגור לאורך מחצית שלמה, הצליחה קרית שמונה לחזור לעניינים כשהשוותה ל-1:1 משער שוויון דרמטי של שמעון אבוחצירא בדקה ה-93 במשחק הראשון במסגרת רבע גמר גביע המדינה. ערן זהבי כבש לאורחים בדקה ה-44 והעניק לקבוצתו מקדמה משמעותית עם שער חוץ יקר לקראת הגומלין שיערך בשבוע הבא בבלומפילד.

 

 

ערן זהבי: זו תוצאה לא טובה עבורנו אבל יש את הגומלין בשבוע הבא לתקן, והיתרון שזה בבית. נעשה את המיטב בשביל לנצח". על העובדה שחזר לכבוש אמר: "אתם מתעסקים בזה יותר ממני. אם אני לא כובש אתם עושים מזה משבר, אם אני כובש אני בכושר שיא. אני מתעסק בלעזור לקבוצה, לא במה כותבים או חושבים".

 

"לא מתעסק בכמה כותבים או חושבים". ערן זהבי

 

 

שרן ייני: "אנחנו מאמינים בהגנה שלנו ובעיקר בהתקפה. לק"ש היה קשה בבלומפילד בליגה ואני מאמין שנהיה דומיננטיים שם".

 

ברק בכר היה מרוצה בסיום: "הגיע לנו להשוות. ישבנו עליהם במחצית השנייה. היינו טובים יותר לאורך כל המשחק והשער הזה הגיע לנו. זה נותן לנו המון ביטחון לקראת הגומלין ולליגה. אמרתי לשחקנים שזו תוצאה מצוינת מבחינתו. עלינו בלי לעשות חשבון ואני מאד מרוצה מהיכולת שהצגנו היום".

 

כובש שער השוויון, שמעון אבוחצירא: "שיחקנו מצוין. התפקיד שלנו זה לדבר במגרש. כולם רואים מי זו קרית שמונה". על התוצאה אמר החלוץ: "היה חשוב שלא נפסיד. זו תוצאה טובה לנו לקראת הגומלין. אני אוהב את הקבוצה, את הצוות ואת הבעלים. החיבור טוב, שרק ימשיך". 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ