תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קולמן לבייל: "תישאר בריאל מדריד"

קולמן לבייל: "תישאר בריאל מדריד"
מאמן נבחרת וויילס על הכוכב שלו: "אופתע אם הוא יגיד שנמאס לו ופשוט ירים ידיים"

מאת: יעקב זיו           צילום: Gettyimages

 

מאמן נבחרת וויילס, יריבת ישראל בסוף החודש, כריס קולמן, ייעץ לגארת' בייל לא לחזור לשחק בפרמיירליג. המאמן סבור שלמרות הסערה הנוכחית בספרד בנוגע ליכולתו של השחקן, הוא חייב להישאר בריאל מדריד. מנצ'סטר יונייטד, סיטי וצ'לסי עוקבות אחרי ההתפתחויות עם בייל ומעוניינות לרכוש אותו בקיץ הקרוב, אבל מאמנו מתעקש בפניו: "אל תחזור".

 

 

קולמן אמר על בייל: "הוא צריך להישאר היכן שהוא. צ'לסי מועדון ענק ומצליח, כך גם יונייטד והסיטי, אבל ריאל מדריד היא ריאל מדריד. הוא מספיק טוב לזכות בתארים גדולים ולשחק בבמה המרכזית במועדון שהוא אחד הגדולים שיש. מכנים את ריאל מדריד ה'גלאקטיקוס', ככה שבייל חייב להיות אחד המצטיינים שבהם".

 

המאמן דיבר בשבחי החוסן המנטלי של הכוכב שלו בנבחרת: "אופתע אם הוא יגיד שנמאס לו, שהוא מקבל את כל הביקורת נגדו, חוזר הביתה ומרים ידיים. זאת למרות שחלק מאוהדי ה'בלאנקוס' כינו אותו עצלן ואנוכי".

 

קולמן אמר שהמילה עצלן רחוקה מלהתאים לבייל: "הוא מאוד אינטנסיבי במשחקו ויוצא לספרינטים שאחרים לא מסוגלים לבצע. זה פשוט מדהים מה שהשחקן הזה יכול לעיתים לבצע מבחינה פיזית. עבדתי בעבר בספרד ואני יודע איך מתנהלים שם דברים. בריאל מדריד אתה צריך לשעשע את האוהדים בכל דקה ולנצח כל משחק. אם אתה מנצח ולא משחק טוב - זה לא מתקבל שם על הדעת. לנו בנבחרת אין בעיה כזאת. הוא לא צריך להוכיח לנו דבר, אלא רק להמשיך לעשות מה שעשה בעבר במדי הנבחרת".

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ